Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Beágyazódás vagy...

Mi lehet ez? Beágyazódás vagy valami egészen más?

Figyelt kérdés
Ma délután egyik pillanatról a másikra erős szurkálást,görcsöt érzek a bal oldali petefészkemnél és a méhemnél-ha megnyomogatom akkor is,és nyilal fel a derekamig-alig bírok ülni!Nem érzem,hogy meglennék fázva!Viszont a párommal pé-elött és pé napján együtt voltunk,össze jöhetett a babó?vagy ez teljesen mástól van?még 5 napom van a mensiig.(hozzáteszem mensi előtt nem szokott ilyen fájdalom elérni,főleg nem 5nappal elötte)
2009. nov. 10. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


rossz lesz olvasni, de lehet hogy méhenkivülid van. Nem tudom, hogy az jelentkezhet-e ilyen korán fájdalommal, de érdemes lenne tesztelned. A méhen kívüli terhességnél is pozitív a teszt, csak gyakran halvány. Vagy még jobb, ha egy doki megnézne!

2009. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Találtam erről egy cikket ha gondolod olvasd el és mérlegelj hogy lehet e valóban méhenkívüli terhességed.

[link]

2009. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm a választ,de remélem,hogy nem lesz igazad!Most perpillanat megint nem fáj...szóval nem értem mi lehet ez?!:S
2009. nov. 10. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mult hónapban voltam beparázva,hogy esetleg méhen kivüli terhességem van, ezért elég alaposan utána olvastam.Általában 6 hetes kortól lehet megkülönböztetni a méhenkivülit a rendes terhességtől.Addig szinte ugyan azok a tünetek.Én is rendes terhes voltam, csak el is ment, sajna már másodszor.Ilyenkor lehet a beágyazódástól, vagy ha már megtörtént a beágyazódás, akkor attól ahogy a méhed alakul, nyulnak a méhet tartó szalagok, hisz csak van ott "valami" :) ami eddig nem volt.Szerintem nyugodj meg, várd meg, hogy mi történik a NEM VÁRT napján.Ha nem jön meg tesztelj.Ha pozi, utána ugy is egyből irány a doki, és ő majd megnézi, hogy hová is ágyazódott a kicsi.

Drukkolok, hogy babás légy, és hogy jó helyen legyen a kicsi!

2009. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!