Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-13 hetes kismamák nektek...

12-13 hetes kismamák nektek is fáj még mindig a méhetek? Nektek mekkora a babátok?

Figyelt kérdés
Nem görcsöl, de úgy érzem mintha feszülne, és állandóan pisilni járok, és nálam még az émelygős időszak sem múlt el. 12 hetes és 5 napos vagyok, de a méretei alapján már 13 hetes és 4 naposnak felel meg.
2009. nov. 10. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ma vagyok 12+5 hetes, a baba nem középidőben fogant, így ő tegnap töltötte a 12 hetet. Ma voltunk genetikai uh-on, a baba 66 mm, NT: 1.4 és van orrcsont meg gyomor, meg hólyag és meg tudtuk számolni az ujjacskáit is. Hihetetlen élmény volt. :) A lepényem mellsőfali, az nem tudom jó-e vagy rossz, mindenesetre az orvos azt mondta minden rendben van, a baba 12+6 hetesnek felel meg.

A hasam húzódik még, rá is kérdeztem, hogy normális-e, mondta hogy persze. A mindjárt megjön érzés ritkább, de nem múlt el teljesen.

Inni sajnos elég keveset iszom, de amikor van bennem folyadék az azonnal ürül, szerintem több is mint ami lemegy. :) Neked mekkora a babád?

2009. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!mi 13hetesek vagyunk.12+3hetesen voltam az uhn CLRt nem mértek,a fejkörfogata 20mm volt, a combcsontja 8mm,nyaki redő 1,7mm.Azt mondták rá hogy mindenben kis átlagos formás baba:-) A méhlepény hátsó falon tapad,állitólag az jó.A hasam annyira nem érzem már,nem szurkálgat annyit mint régen,viszont nagyon kikerekedtem....Nektek nő már a pocak?
2009. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 7 kg-ot fogytam a hasam 2 cm-t nőtt. :)
2009. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!