Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még ezek után sem akarjátok...

Még ezek után sem akarjátok beadatni a H1N1 oltást? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam a híradóban, hogy Szegeden egy 5 hónapos terhes nő életveszélyes állapotban fekszik az intenzív osztályon,mert elkapta a H1N1-t és olyan súlyos tüdőgyulladása lett, hogy gépek lélegeztetik és mélyaltatásban tartják, h ne haljon meg!!!! Pedig egészséges, fiatal nő! Még ezek után sem akarjátok belátni, hogy kell az oltás?
2009. nov. 10. 18:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
69%
Ha NEKED
2009. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
63%

folyt köv...

Szóval ha NEKED úgy jobb oltasd be magad! Amúgy a nőnek már van pár gyereke. Ilyenkor miért nem csak 1 életet mentenek?!

Már bocsánat, ha kicsit durvább a felvetés...

2009. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Én biztos, hogy nem adatok be magamnak semmi ilyesmit. Hogyan lehetne bizni egy olyan oltásban, amit csak saját felelősségre mernek beadni, mert nincs bizonyitva hogy hatásos?
2009. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
ezek után sem
2009. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
55%
Nem vagyok Szegeden élő 5 hónapos terhes nő, aki elkapta a H1N1-et, és olyan súlyos tüdőgyulladása lett, hogy gépek lélegeztetik és mélyaltatásban tartják, hogy ne haljon meg.
2009. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
De ha járvány lesz, még lehetsz az. És LESZ járvány!
2009. nov. 10. 18:56
 7/43 anonim ***** válasza:
77%

ne hari, nem bántani akarlak, de kb. 1 hete moinden nap legalább egy kismami felteszi ezt a káérdést... ha rákeresel, megtalálod, tegnap is ez a kismami volt a téma, jó sok válasz is érkezett

egyébként 40 éves, sokadik gyerek, millió nyűggel...és állítólag be volt oltva.

2009. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
52%
ugye nem te vagy az a 12 éves kislány, aki feltett már ilyen kérdést ?
2009. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok az oltás ellen, de nem vagyok benne biztos, hogy a szegedi esetre kellene alapozni. Össze-vissza beszélnek. Honnan tudhatjuk, hogy mi az igazság vele kapcsolatban? Már olyat is hallottam, hogy be volt oltva, de olyat is, hogy nem. Ha én beoltatom magam, akkor nem a kereskedelmi csatornák és egyéb médiumok homályos híreire alapozottan fogom megtenni, hanem arra, hogy a saját dokim, akiben megbízom, azt mondja, hogy szerinte oltassam be magam.
2009. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudni, hogy milyen egészségügyi állapotban volt előtte és 40 éves, nem túl fiatal szerintem. Miért kell a pánikot kelteni? Így is mindenki már túl sok információval van elárasztva és hogy mi az igazság, az csak utólag fog kiderülni.
2009. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!