Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki ájult már el a terhessé...

Valaki ájult már el a terhesség korai szakaszában?

Figyelt kérdés
Persze pár másodpercig tartott.És ezt mi okozza?
2013. okt. 14. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Majdnem... leesett a vérnyomásom. Egyszer volt ilyen csak 5 hetes voltam akkor.
2013. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is 1 x volt.Hirtelen felkeltem,kimentem wc-re és éreztem valami nincs rendben,és összeestem.Párom gyorsan felemelt akkor már nem volt semmi bajom.
2013. okt. 14. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Mint írtad hirtelen felkeltél... kerüld a felugrálásokat és igyál sokat!
2013. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18 hetes voltam amikor ugy kapott el apu, hogy ne essek hasra :( kesobb kiderult, hogy elegge verszegeny vagyok, utana kezdtem el vasat + verkepzot szedni
2013. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
majdnem.az első trimeszterbe a buszon.konkrétan mindenki végignézte,majdnem beleültem valaki ölébe.de utána is végignézték hogy legyezgetem magam,sápadozok de nem adták volna át a helyet pedig látszott hogy rosszul vagyok.biztos gondolták hogy fiatal vagyok még,túlélem stb...
2013. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen vannak ilyen szemtelenek........... :( Azért ijesztő eset :(
2013. okt. 14. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Én így jöttem rá,hogy kismama vagyok.Egyik reggel ültem a konyhába és ...Úgy kellett felpofozni.Aztán 12hetes terhesen volt egy autóbalesetem,megfigyelésre bekerültem a kórházba,hazajövetelem előtti nap a dokim kért még 1 kontrol uh-t, vártam az ajtó előtt, a többi kismamával,éreztem,hogy valami nagyon nem stimmel,azután még annyira emlékszem,hogy fájt ahogy a fejem találkozott a fallal,de semmi más.A következő kép az,hogy az orvos szólongat,emeli a lábam,az aszisztens borogatást hozott, és persze az egész folyosó engem nézett.Fel sem kelhettem,csak segítséggel,még a kórterembe is vittek,pedig akkor mbr jól voltam.Nem voltam sem vashiányos,sem vérszegény.20as vas,és 140es hgb-vel mentem szülni.Még a dokim is nézett,olyan tökéletes laborjaim voltak.Cukor értékek is jók voltak.4es éhgyomri,de a terheléses cukrom 2,8 volt csak,de nem okozott panaszt.A vérnyomásom 100-120 körül mozgott,szülőszobán ment fel 150re :)Nem csoda :)

Bocsi a hosszúságért :)

2013. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond.Szívesen olvasgattam :) Amúgy a 2,8-as cukor szerintem nagyon is alacsony.Kb 4 től jó.De az a lényeg,hogy minden rendben zajlott a terhességed alatt :)
2013. okt. 15. 08:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen,azóta van,egy pont ma 3 hónapos gyönyörű és okos 'nagy'lányom.:)Megkérdezhetem.hogy te hány hetes kismama vagy?:)Lehet-e már tudni,hogy kisfiú,vagy kislány?:)
2013. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én még nagyon korai szakaszban vagyok.7 hetes vagyok,de már van egy 6 éves lányom :) Gratulálok a kislányodhoz! :)
2013. okt. 15. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!