Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki a...

Van itt olyan kismama, aki a terhessége előtt barnázgatott?

Figyelt kérdés

Terhességkor is előjött? Mit kaptatok rá?


Azt mondta az orvosom, hogy korán teszteljek, és ha pozitív, szaladjak vissza, mert írni fog Utrogestant.

Akkor egyébként mi van, hogyha épp hétvége van, vagy nem rendel? Felhívjam telefonon?


Bár még nincs pozitív tesztem, de jó rá felkészülni.


2013. okt. 14. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha terhes leszel és barnázol hétvégén, akkor bemész ügyeletre és ott ugyanúgy felírják.

Nekem is ez volt.

Barna folyásom volt és van, menzesz előtt és után, mikor terhes voltam, akkor 5 hetes terhesség környékén szintén volt, bementünk az ügyeletre, mert éppen vasárnap történt és nekem is írtak fel, bár nálam pici hasfájás is volt, így 3 napig bent is tartottak.

De egyébként azóta már 3 éves múlt a fiam, szóval minden rendben volt.:)

2013. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt. Amikor terhes lettem, akkor is volt egy kis barnázás, mentem is dokihoz. De nem kaptam gyógyszert rá, el is múlt pár nap alatt.
2013. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!