Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes tünetek ezek?...

Természetes tünetek ezek? Tapasztaltatok ti ilyent a 32. héten!

Figyelt kérdés
Tegnap este óta olyan vagyok, mint a mosott szar. Fáj mindenem. Legfőképp a jobb oldali bordám alatt szúr hátul, valamint a jobb oldalon az ágyékom is. Szédülök, hányingerem is van néha, alig van erőm. Mi ez?
2013. okt. 14. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Terhes vagy?
2013. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan ilyen nincs, de én is kezdem egyre jobban megszenvedni a terhességet.

Én most töltöm majd a 34.hetet, de már sokszor alig kapok levegőt, szúr a mellkasom. Sokszor a baba is úgy és olyan helyre nyomja magát, hogy rendesen kellemetlen érzés.

Hányingerem szerencsére nincs (a 13. hétig szenvedtem vele). Most épp a gyomorsav kínoz ismét. Sokszor arra kelek hajnalban is, hogy ég a gyomrom. :(

2013. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fenti tünetek normálisak.:-) Én azért küldtem egy zöld kezecskét az első válaszolónak, mert nem hinném, hogy rosszindulatú lenne, csak poénosan fogalmazta meg azt, hogy mivel terhes vagy és a harmadik trimeszterben jársz, már minden nyavalya kijön rajtad:-) Minden jót!
2013. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike, megnyugtató. Nagyon kivagyok most, nem nagyon veszem a poénokat, ha az is volt, bocsi :(
2013. okt. 14. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Én este a gyomorsav miatt nem tudtam elaludni, komolyan, mintha parazsat nyeltem volna. Majdnem hánytam is. Sajnos ez már ilyen, de hamarosan vége :)
2013. okt. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!