Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírja nekem valaki a H1N1...

Leírja nekem valaki a H1N1 betegséget? Olyan aki bizonyítottan átesett rajta.32 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél másképpen zajlik, attól is függ, hogy kinek milyen egyéb betegsége van (lehet rejtett is), de ez egy jó cikk:

[link]

2009. nov. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, ez off lesz: Én is 32 hetes vagyok és van egy 2,5 éves lányom. Elolvastam a cikket, de nem tudom elhinni, hogy tényleg ilyen súlyos a helyzet. Eddig csak az apukám van beoltva, ő krónikus beteg. De ott van még egy csomó családtag + én + a lányom. Pont tegnap voltam a nőgyógyásznál és elfelejtettem megkérdezni a véleményét, de szerintem azt mondta volna, hogy döntsek én. Viszont a gyerekorvosunk nem javasolja, azt tudom. Félek, hogy ha sokáig gondolkodok, akkor kicsúszok az időből. De egyszerűen nem merek döntést hozni, mert nem tudom kinek higyjek. A férjem szerint ez sem lesz rosszabb, mint az eddigi influenzák. Ráadásul azokat sem "szoktuk elkapni".

Anyukám és húgom egészségügyis és sem ők sem a munkatársaik nem kérték az oltást. Nem tudom...

2009. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!