Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha még szedem a Magne B6-ot,...

Ha még szedem a Magne B6-ot, akkor érdemes-e elkezdeni a málnalevél tea iszogatását? Mennyi levelet kell beletenni 1 csésze teába?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

nem értem, ha még próbálod bent tartani a babád (magne B6...) akkor minek próbálnád közben kicsalogatni(málnalevél tea) ???

Bocsi, nem bántani vagy kötekedni akarok, csak valahogy a kettő nem jön össze!

37h km :)

2009. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bent akarja tartani a babát. Én sem akarom, de szednem kell a MgCitrátot a fájdalmas keményedéseim miadt. Nyugodtan kezd el inni a teát. Ártani nem árt, ha meg használ... Biztosan rá van írva a dobozára az adagolása. :)

37km

2009. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az az igazság,hogy a héten még szednem kell a magnéziumot,a szülésznő viszont tegnap azt mondta,hogy elkezdhetem inni a teát.Ezért bizonytalanodtam el,mert tudom,hogy a kettőnek ellentétes hatása van.
2009. nov. 11. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

jó, csak nem értettem :)

de ha szülésznőd azt mondja, akkor az úgy van, bizos ért hozzá :)

2009. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!