Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van jó sztoritok? Érzelmileg...

Van jó sztoritok? Érzelmileg hogyan viselitek a terhességet?

Figyelt kérdés
A hangulatváltozásokra gondolok: öröm, bánat, hiszti, stb. Meséljetek aranyos történeteket! Mióta terhes vagyok, én például úgy tudok nevetni, ahogy előtte 28 évig nem: ömlik a szememből a könny, és nem bírom abbahagyni. A múltkor például mesélte a párom, hogy az óriásschnauzerünket érdekelte, mikor szerelte a számítógépet, és mikor kijött a CD-író, odament és megszagolta, és mikor a CD-író visszament a gépbe, odacsípte a szakállát, és elkezdte rángatni. Olyan röhögés jött rám, hogy elkezdtem sírni tőle, és nem bírtam abbahagyni. Egyszer meg a nőgyógyász (elég hangosan beszél a dokim, ha odafigyelünk, a folyósón is lehet hallani az összes diagnózist :)) mondott egy vakot az egyik páciensének. Úgy rámjött a röhögés a folyósón, majd leestem a székről, mindenki a váróteremben engem nézett. Tegnap este valami büdös lett a hálószobában, olyan istállószag lett. Mindent végigszagoltunk, a kutya seggétől kezdve mindent, a szőnyeget is centiméterenként, hullámokban jött a szag. Erre rámjött a sírás, bőgtem a büdös szobában, hogy én most itt hogyan fogok aludni ebben a bűzben, és egyáltalán mi ilyen büdös. A párom bevallotta, hogy nem mindig tud mit kezdeni az ilyen kirohanásaimmal, mert bambának érzi magát, hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel. Megoldás: felszedtük a szőnyeget, az előszobában mosásra vár. Azóta nincs bűz. Nektek vannak ilyen történeteitek?
2009. nov. 11. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

ez aranyos volt :D

nekem kifejezett sztori most nem jut eszembe, de én is "teli" torokból tudok nevetni mióta babát várok. Viszont érzelmileg gyengébb vagyok (soha nem voltam sírós vagy ilyenek). Pl ha terhesség előtt a párom elment dolgozni, akkor tudtam hogy jól van megy dolgozni és kész. De most... ha elmegy dolgozni legszívesebben sirni tudnék hogy neeee menj, maradj itt velem :-)

34heteske

2009. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ó, de drága! Ha már otthon leszek, valszeg én is így fogok sírni a párom után. Most még dolgozok
2009. nov. 11. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már nem vagyok pocakos, de emlékszem, sokszor történt olyan, hogy nagyon nevettem, aztán hirtelen sírtam.

Van egy játék: Guitar Hero, sokat játszottunk vele a párommal, ilyen zenés játék, csak egy konzolunk volt, azzal játszottam én, ő meg a klaviatúrán. A lényeg, hogy jönnek a különböző hangjegyek, és a hozzá tartozó billentyűt le kell ütni, ha félre ütöd, hamisan játszol, kifújol a közönség. Ahogy haladunk egyre gyorsabban jönnek a hangjegyek, és ez egy Metallica számnál brutális tud lenni, na és én elkezdtem röhögni, hogy a párom milyen elmélyülten bambulja a képernyőt, közben ritmusra pötyög a klaviatúrán, olykor el is rontja.... annyira nevettem, hogy abba kellett hagyni a játékot. Ez így lehet, hogy nem jön át, de nagyon vicces volt.


Aztán másik nap alszom a nagyszobában, párom jön be teregetni, eszembe jutott a játék és elkezdtem nevetni, de folytak a könnyeim, megkérdezi mi van velem, erre elkezdtem sírni. Szegénykém áll, néz, hogy jajj cica most mi van, én meg csak sírok. Erre megkérdezi, ilyen szörnyen nézek ki teregetés közben? Na megint úgy nevettem, hogy ömlött a könnyem. Erre ő: sírsz vagy nevetsz? .... Már magam sem tudom.

2009. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez is ari. Elképzeltem én is :D
2009. nov. 11. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A röhögés nekem is meg van. 2-3 hete párommal fekszünk az ágyban nézzük a tévét romantikusan, kezemben a távirányító, Pici éppen elkezdte rugdosni a hólyagom felugrottam hogy futás!!! Párom fordult utánnam azt akarta mondani, hogy sütit hozzak be vissza felé. Nem volt ideje! Távirányítót közben vissza akartam dobni az ágyra úgy verte szájba állon mindenhol hogy az csak úgy csattant. Négy kézláb mentem szinte wc-re úgy röhögtem. Jövök vissza hozom a sütit és a foga egy kis darabja a kezében. Persze hogy az amit nyáron csináltak 1 darab mű porcelán és 17.000.-

2009. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mindenen nagyon jót tudok kacagni, úgy isten igazából, ilyenkor mindig mondom is a páromnak, hogy Úr isten, mindjárt kiesik a gyerek belőlem, úgy röhögök. Az ismerőseim már gyanakodva kérdezgették, hogy szívok valamit titokban, hogy ilyen jó a kedvem? Az a baj, hogy sokszor olyanon röhögök, ami nem is vicces és egyeseket megbántok ezzel...ilyenkor picit lelkiismeret fúrdalásom van. Bőgni csak ritkán szoktam, pl a szülés videók végén, amikor kibújik a pici, de ez olyan meghatódásos bőgés, nem bánatos.
2009. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!