Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. hétben lévő kismamák hogy...

38. hétben lévő kismamák hogy vagytok? Fájást (méh összehúzódást) érez valaki?

Figyelt kérdés
Alvással hogy álltok? Védőnőhöz milyen gyakran kell mennetek?
2009. nov. 11. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én ma töltöttem a 39 hetet de talán még "beférek közétek"! Nekem vannak fájásaim, mindennap érzek valamit, de mivel első baba elég bizonytalan vagyok néha! Mindig csak utólag jövök rá, hogy ez biztosan az volt. De nincs még benne semmi rendszeresség. Pont ma voltam nst-n de semmit nem mondtak, hogy láttak volna vm "jelet". Védőnőhöz mostmár hetente járok, amikor megyek tanácsadásra. Az alvás még egész tűrhető, bár 3x vagy 4x kelek pisilni, de amúgy egész jól alszok. És te? Hogy vagy?

2009. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia!

Én éjjel éreztem menzesz szerű fájdalmat..egy darabig nem is tudtam tőle aludni. Amúgy nekem is első baba lesz, szóval egy cipőben járunk:)

Védőnőhöz nekem is hetente kell mennem. Sajnos most lettem egy kicsit náthás, de amúgy jól vagyok.

Éjjel én is felkelek pisilni 3x..többször nem szoktam. Aludni is tudok rendesen:)

Én holnap megyek nst-re és ultrahangra.Már alig várjuk a párommal, hogy láthassuk:)

Nálatok is bemehet akárki az ultrahangra?

Könnyű szülést!Jó egészséget!

2009. nov. 11. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze. Bárki bejöhet az uh-ra. Az biztos viszont, hogy azt nem szeretik ha egynél több kísérővel mész. Egyszer hallottam amikor szinte leszidtak vk-t mert apuka is meg a nagymama is bement. Kitartást és könnyű szülést kívánok, amikor itt az ideje!!
2009. nov. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!