Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kellemetlen, "szeles"kérdés?

Egy kellemetlen, "szeles"kérdés?

Figyelt kérdés
amióta babát várok,hogyan is mondjam.......egyre többet pukizom....más is így van ezzel?,a picúrra fogom viccesen,jobbat nem tudok
2009. nov. 11. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

nem vagy vele egyedül...

De szerencsére nekem csak időszakosan jön elő, ilyen hullámokban.

2009. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.Elég kellemetlen...de úgy tudom, hogy terhességnél ez elég gyakori probléma:)
2009. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek ezzel. Remélem, szülés után elmúlik, mert néha nem tudom visszafogni sem, csak meglep :(((
2009. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj ne is mondd!!!! képzeld, nekem ez már a második terhességem, és másodjára élem át :) pl. anno rettegtem, hogy nehogy "beégjek" egy véletlen pukival, de megtörtént. akkor azt hittem, menten elsüllyedek és hogy ennél "gázosabb" szituba már soha sem kerülhetek. most már tudom: DE!!! kétszer ugyanabba a "folyóba"...

és tényleg nem tehet mást az ember, mint a babára fogja. nekem a nagyfiam valóban nagy pukis lett, biztosan a mostani pocaklakóm feneke is durrogni fog, miután kibújt :)

2009. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia én is...pukázom...:-))

azt hittem elmulik de csak rosszabb....

ez van...

2009. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hú,de jó,akkor nem csak én voltam ilyen szellentős!

Nem is lehet visszattartani,én próbáltam!

A férjem csak mosolygott és pukisnak hívott:-)!

Itthon még oké, de nyilvános helyen szó szerint elég gáz!!!

Ha megszültök,pár hét alatt ez is rendeződik,amikor visszakerülnek a belek a helyükre!


Addig is kitartás!

2009. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este olyat reccsentettem,hogy azt gondoltam:na egy görény sírva könyörögne a receptért.a férjem nem csinált belőle gondot,ő is eleresztette magát,majd azt mondta:Jót beszélgettünk:)))))))))könnyeztem a röhögéstől,mondanom sem kell.az viszot megnyugtat,más is így van ezzel.boldog ,kevésbé szeles babavárást mindenkinek
2009. nov. 11. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia

Szülés után normalizálódik a helyzet ne aggódj. Én 3x csináltam végig a legcikibb most a 3.-nál volt csak annyit mondok ˝szegény dokibácsi˝. És valóban kis gázgép mind a három itt kinn is de a kicsi viszi a prímet a maga 3 hónapjával.

2009. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hehe! Az elejétől így van nekem is. Most 37 hetes vagyok, semmi nem változott. Főleg reggel adagolom... :)
2009. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is "gázos" vagyok a legelejétől, de hát ez van. :-) Nincs mit tenni, aminek ki kell jönnie, az ki fog jönni.


18h

2009. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!