Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen kinek volt a...

8 hetes terhesen kinek volt a teszt negativ de közbe terhes volt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
8 hetesen már nem szabad a tesztnek - nak lennie.Ha csak nem rossz!!!!
2009. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a 9. hétig 4 tesztem lett negatív :) azóta 9 hónapos a lányom :)
2009. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

GRAVI-HCG teszttel csináltam. Utolsó válaszadótól kérdezném:

És neked voltak tüneteid a negativ teszt mellett?

2009. nov. 11. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia a gravi hcg az egyik legmegbizhatobb teszt!

Nekem a nemvárt napjtol számitva 5 nappal egyforma volt a két csik és egyszerre is jött ki.

/addigra volt már 2 + tesztem csak halványak lilivel és szerettem volna egy igazán szép kétcsikos tesztet látni és ezt ajánlották és bevált sztem jó teszt/

Miért nem mész dokihoz ha azt hiszed hogy terhes vagy?

Ő tutit mond ilyenkor mert pl nekem 6 hetesen vert a szive tehát 4 hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok eked bőven ltná már....sok sikert majd irj mi volt

üdv 25 hetes km

2009. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért mert csak megszakitással voltunk együtt. nem fáj mellem, csak enyhe erre utaló jelek vannak. de szerintem bebeszélem magamnak. Volt már egy terhességem de 10hetesen el kellett veteni. Ugyan ezzel a tesztel, 6 vagy 7 hetesen teszteltem és negativ volt. Majd mielőtt elvették a babát csináltam tesztet, ez már a 9-10.-ik héten volt, és rögtön pozitiv lett. Jövőhéten kell megjönni a következő mensimnek. A legutóbbi se volt valami normális. Köszi a válaszokat
2009. nov. 11. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok igen hánytam meg minden nekem minden tünetem megvolt
2009. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. nov. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!