Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni hogy mit...

Tudnátok segíteni hogy mit jelentenek ezek az ultrahangos rövidítések?

Figyelt kérdés

ma voltunk 19. heti genetikai ultrahangon és az alábbi rövidítéseket sehol nem találom hogy mit jelentenek:


CBC, CM, CSP


2013. okt. 17. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
CSP: Nagy valószínűséggel a CSP a cavum septum pellucidum lehet, mely egy üreg az agy középvonalában. Ez egy fejlődési variációnak felel meg, az emberek legnagyobb részében az üreg falait alkotó lemez összetapad. Nem kóros elváltozás és nem okoz tünetet
2013. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

CM: Cisterna Magna, üreg a kisagy és nyúltagy között.

A CBC az complete blood count szokott lenni, de az laborleleteken van, nem UH-on - nincs ötletem.

Orvos nem mondott semmit?

2013. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az orvos aki csinálta azt mondta hogy minden jó. De a saját dokimhoz majd csak nov. 5.-én megyek.
2013. okt. 18. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne izgulj, ha látott volna valami gyanúsat, akkor azonnal továbbküldött volna genetikai tanácsadásra. Oda csak a 19-20. hétig lehet menni, ne izgulj!
2013. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak az idegesített hogy sehol nem találtam ezeket a rövidítéseket.
2013. okt. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!