Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi lehet? Hirtelen olyan...

Ez mi lehet? Hirtelen olyan hányingerem lett, és kakilnom kellett. Most is tart a hányinger, szédülök is.37hetes vagyok. Keményedni kemányedek, azt szoktam. De ez a "rosszul lét" most tényleg egyik pillanatról a másikra jött.

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, vagy beettél vmit ami nem jött jól, vagy indul a szülés lassan. Milyen a székleted? Hig? Ahányinger lehet erős fájdalomtól is, vagy görcstől. De lehet hogy csak vmi olyat ettél, vagy talán skat voltál napon, vagy a meleg. Kérdezds meg a dokit.
2008. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehet a hányinger és a székelési inger is attól, ha a baba kitámyssza magát ezeken a kényes pontokon, mint a gyomrod , esetleg elszoríthat egy-egy eret amitől szédülhetsz.

Kérd meg , hogy úgy helyezkedjen, hogy ne legyen ilyen érzésed-azt mondják beválik.

A közeledő szülést pedig jelzi , ha sokat mész nagyvécézni és híg, mert a szervezet tisztítja magát az eseményre..

Ne aggódj, pihenj le amikor ilyen van , ha nem tudsz nyugodni a dokit ajánlom!

2008. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy a szules kozeleg...
2008. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

nem híg a székletem,(úgy érzem, mintha menne a hasam, de nem jön semmi) nem ettem semmi rosszat.most is változatlanul vagyok.2percenként pisilnem kell.nem görcsölök, nem érzek fájdalmat, csak bekeményedik a hasam.elég gyakran.

2008. júl. 6. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem befog indulni hamarosan a szülés.ne aggódj szép babázást
2008. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van:)
2008. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sziasztok

jól vagyunk, még egyben.

talán a front tette, bár egész éjjel gyakran keményedtem, most is.szóval elég sűrűn.

de rájöttem a legfontosabb, hogy ne pánikoljak.mert ha a szülés is indulna be, örülnöm kell hogy végre találkozhatok a kisfiammal.

mindenkinek sok boldogságot kívánok

2008. júl. 7. 09:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ha legközelebb is lesz ilyen, akkor állj négykézlábra 10-15 percig.Ekkor a babád is megkönnyebbül és tud helyezkedni, és a belső szerveid is felszabadulnak picit a nyomás alól, az ereknek is kifejezetten jót tesz.nekem vénafájdalomra javasolta a doktornő a napi 2szeri négykézlábazást, de nagyon jót tesz érzem.Én most kezdem a 38. hetem, de voltak nekem is hasonló tüneteim, hányinger, hasmenéssel, sőt pocikeményedés és görcsök is.Nagyon jó volt olyankor négykézlábazni, próbáld ki.remélem nmsokára könnyű és kellemes szülésetek lesz, és találkozhatsz a kisbabáddal. Én már nagyon várom az enyémet!
2008. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm

mindenképp kipróbálom (remélem azért nem lesz rá szükségem )

neked is hasonló jókat kívánok

:D

2008. júl. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!