Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szextől eltiltott kismamák,...

Szextől eltiltott kismamák, ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 37. hétben, de már a 10. héttől nem szabad szexelnem. Ha kibújik a baba, akkor még legalább 6 hét... ez borzasztó, hogy lehet ezt ép ésszel kibírni? Már mindenre rágerjedek, alig várom, hogy legalább az orvos megvizsgáljon... Nem vagyok nimfó, de ez már nagyon durva. Van valami szer, ami csillapítja az étvágyam? Ti hogy oldjátok meg?
2009. nov. 11. 15:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Nekem dettó. 18. héttől no szex. Én jól bírom, néha rámjön a ..., de nem vész. A párom megértő és nincs ezzel semmi baj. Most ez van. Majd szülés után bepótoljuk. :) No persze ott van az a fránya 6 hét.

37km

2009. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Én az első perctől kezdve el vagyok tiltva egy vérömleny miatt.Az elején rossz volt,de vagy 2 hete szinte eszembe sem jut.Nem tudom meddig lesz a tiltás,már jól vagyunk,decemberben kell visszamennem akkor majd rákérdezek az orvostól.Viszont másfél hét múlva nászéjszakám lenne,mivel esküvőnk lesz,na az tuti elmarad sajna:-(((13+2hetes km.
2009. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
7%
sose értettem, mért kell ezen kínlódni, mért nem lehet kibírni..
2009. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló, te biztos nem vagy eltiltva, azért nem érted, ugye?
2009. nov. 11. 15:55
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok eltiltva, de teljesen megértelek Titeket!!! Kivéve az utolsót! Sokkal kevesebb a szex nálunk mióta terhes vagyok, a párom zavarja és legtöbbször én "eröltetem" a dolgot. Pláne ilyenkor van aki többször kívánná! Kitartás, gondolom hogy jó nehéz lehet, de majd minden visszaáll a régibe és a bébi is kárpótol, ha rátok néz majd! Üdv! 13 heteske
2009. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nálunk a 12. hétig nem lehetett,utána meg a 31.héttől!Nekem ez is nehéz nagyon!De a párom előtt le a kalappal,mert ő sem hagyja magát!Vagyis azt mondta ha nekem nem, akkor neki sem!Persze azért néha csak hagyja magát!Ha én nagyon akarom őt!

Amúgy mi úgy oldjuk meg,hogy azért még a cicimet simogatja,ami nekem nagyon jól esik,meg néha odalent is persze nem játszunk orgazmusig,csak egy kis simi kívülről!De hidd el nagyon jól tud esni!És meg is nyugszom utána!De engem is bosszant az a 6 hét!Bár nálunk akármikor jöhet már a kislányunk,és így lehet h karácsonyra már talán visszakapom a párom!Szép ajándék lenne!De még szilveszterre is!

Sok sok kitartást mindenkinek!!!!!!!

2009. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is 37 hetes kismama vagyok. Ugyan nem vagyok eltiltva a szextől, de a párom nem hajlandó rá, lényegtelen, milyen okok miatt. Mindenesetre én már sírni tudnék a hiányától, feszült és ideges vagyok. Úgy gondolom, ez ugyanúgy hozzátartozik az élethez, mint a gyerek vagy levegővétel. Szoktam néha maszturbálni, de már az sem elégít ki. Utolsó válaszoló: attól, hogy várandós vagy, még ugyanúgy nő maradsz. Aki igazán élvezi a szexet és nem csak a teherbeesés miatt csinálja, az szerintem érti és átérzi ennek a hiányát.
2009. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
mi is 18.héttől voltunk eltiltva, természetesen kibírtunk, de hát éhes disznó... főleg azután volt rossz, hogy a férjemen "segítettem". Aki tudja milyen a jó szeretkezés, szerintem igenis hiányolja, ha terhes, ha nem! Most már a 37. hétben vagyunk, lehetne, de már meg se próbáljuk, megváltozott a testem (meg nyílok is...)és nem merek, nem akarok, nem tudok. túlságosan a babára figyelnünk mindketten. de majd max 3 hónap múlva, ehhh :D
2009. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
előző vagyok. utolsó válaszolóként a 15.50eset értettem. Kitartást mindenkinek!
2009. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

SZIASZTOK!


Hát sajnálom hogy így jártatok Én megőrülnék. Nem tudom hogy bírnám ki. Párom nem ér haza és már engedem neki a fürdővizet és szaggatom a ruhát. A kedves kismama aki nem érti annak csak annyit hogy a mi libidónk jó irányba mozdult és kívánjuk a párunkat/férjünket ugyanúgy vagy jobban szerencsére nem taszít egyikünket sem a gondolat vagy bármi hasonló amit említeni szoktak!

2009. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!