Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bolhacsípéstől lehet baja a...

Bolhacsípéstől lehet baja a babámnak? 13 hetes vagyok, ma vettem észre, hogy a kutyámban, (aki mellesleg ki se száll belőlem) van egy bolha.

Figyelt kérdés
Napokkal ezelőtt volt egy csípés az ujjamon, akkor fel se tűnt, hogy bolhacsípés lehet. Ez okozhat bajt, vagy kárt a baba fejlődésében? Tegnap volt genetikai uh, minden rendben van!
2009. nov. 11. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hallottál már a toxoplazma vírusról??Az állatok terjesztik,nézz utána a neten érdemes letesztelni magad egy vérvétellel.Nincs állatom és mégis pozitív lett ami jól kezelhető de fő az óvatosság.
2009. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idő múlva jött meg a toxoplazma eredmény?
2009. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 hét,pedig még fizettem is volna érte csak előbb legyen meg mert abortusszal fenyegettek de az ÁNTSZ hajthatatlan volt.
2009. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
köszi a gyors választ. Én a 4. hete várom és fizettem is érte. Köszi még1x.
2009. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lányok! Ezért a toxo vizsgálatért kell fizetni?

Simán a nőgyógyász kéri ha kérem, vagy hogy működik? És azt lehet tudni, hogy friss a fertőzés vagy régebbi? És azt, hogy mennyire friss?

2009. nov. 11. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem indokolt volt a vizsgálat mert a genetikán volt valami gyanús így azonnal levették és nem kellett érte fizetnem.Elkaphatod a terhesség előtt ami szerencsésebb mert már védett leszel,de elkaphatod alatti is smi azért rosszabb mert a bab is beteg lehet.
2009. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem az első vizsgálatok között volt a toxo.én nem is kértem a dokim kérdezte van-e macsekom mondtam van és elküldött.asszem 3 hét és megvolt az eredmény és nem kellett fizetnem.sztem azert említsd meg a dokidnak
2009. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésre válaszolva, maga a csípés nem káros.
2009. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2009. nov. 11. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!