Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen küld a védőnő...

16 hetesen küld a védőnő először vérvételre. Nem késő ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De nagyon is az.Miért a védőnő??Engem a nődoki küld mindenhová.Már 11 hetesen megvolt az 1. vérvétel.
2009. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A védőnő küld rutinra, arra gondolok. A genetikain a 12. héten a nődoki vett le vért, de a védőnő nem kért előbb. Vércsoport vizsgálat meg vérkép, stb. Remélem nem maradtam le semmiről.
2009. nov. 11. 18:04
 3/13 anonim ***** válasza:
engem is a dokim küld.nekem is már elég korán csináltak vérvizsgálatot.nem is értem h hogy fordul elő ilyen?akkor neked se down-kor szűrés se vércsoport vizsgálat nem volt???????
2009. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nincs gond,nekem nem is kér semmi ilyet a védőnő,mindent a nődoki intéz el.
2009. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Down szűrés volt, de semmi rutin vérvizsgálat eddig.
2009. nov. 11. 18:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig kéne vérvizsgálat, engem a terhesség legelején küldtek. Teljes vérkép, vércsoport, minden... Lecsapoltak rendesen :-)
2009. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint én most leszek lecsapolva...

Remélem még nem késő.

2009. nov. 11. 18:18
 8/13 Adri baba ***** válasza:
Az első vérvétel a 16.héten van az AFP oda csak szakorvos utalhat be!
2009. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nem értek egyet az utolsó válaszolóval!

Nekem is minden beutalót a védőnő ad a vizsgálatokra. Még az AFP-re is, meg mindenféle másra is. Sok más helyen is így van, hogy a védőnők adják a beutalót, nem a nőgyógyász.

Igaz, nálunk az első vérvétel a 12.héten előtt van.

2009. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első vérvételre nekem is a védőnő adta a beutalót, ez a 8. héten volt, de mondta, hogy a többire nem tud ő adni, kérjek az orvostól. Sok doki azért nem akar vele foglalkozni, mert ugye ki kell töltögetni.

Szerintem nem késtél le semmiről, hogy csak most mész. És az afp-t is leveszik egyből? Mert azt most kéne.

2009. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!