Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet esetleg már tünet ilyen...

Lehet esetleg már tünet ilyen korán?

Figyelt kérdés
30-31.én kell majd csak megjönnie.Első próbálkozós hónapunk.Szerintem kizárt dolog, hogy a mai és a tegnapi hányingerem esetleges terhesség miatt lenne. Van már egy kislányunk és vele sokáig nem volt semmitünetem sőt vele nem is nagyon volt egyáltalán.:) Szerintetek lehetséges ez, hogy ilyen korán hányingerem van?Vagy lehet, hogy lappang bennem valami?
2013. okt. 21. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenkinel mas, en 5-6hetesen voltam rosszul elsonek, aztan 8.hettol megjobban rosszul vagyok :)
2013. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 6. héttől volt hányingerem
2013. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ennyire korán ez még nem a terhesség miatt van, hiszen gyakorlatilag még pár napja fogant meg a baba, ha megfogant.


Egyébként az, hogy az előző terhességednél nem voltak ilyen tüneteid nem lenne kizáró ok, hiszen minden terhesség más, mint tudjuk.


Ettől függetlenül nagyon drukkolok Neked, hogy összejöjjön, majd írd meg, ha már tudod! :)


27hkm

2013. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött szóval csak bemeséltem a tüneteket magamnak!
2013. okt. 28. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, azért drukkolok!


(3-as voltam)

2013. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!