Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Banó László nőgyógyásznál...

Dr. Banó László nőgyógyásznál vagyok Pécsen! Azt hallottam, hogy nem valami kedves! Vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam nála eddig uh-n és az előttem lévő nővel elég bunkó volt! Kicsit tartok tőle! Előre is köszönőm! A Megyeibe vagy fent a Nőgyógyászaton kell szülni nála? Jobban szeretnék a Megyeibe! :)
2009. nov. 12. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A megyeiben megszűnt a szülészet, csak az édesanyák útján van, járj utána!!

Ha ő bunkó, akkor nem tudom...

Velem évekig egy angyal volt, én mindnekinek ajánlan tudom csak. EGy bűbűj, kedves, figyelmes, előzékeny, az utcán előre köszönt...

Én még nem hallottam bunkónak, de még kedvetlennek, rosszkedvűnek, letörtnek sem...

(igaz ez már 3 éve volt, akkor elköltöztem)

2009. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nővérem 2 éve a Megyeibe szült! Nem hiszem, hogy megszűnt!
2009. nov. 12. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hozzá járok. Szerintem hangulat ember, de kíváló a szakmájában és ez a legfontosabb. Bármit kérdezhetsz tőle, segít. Én pont azt bírom benne, hogy nem bájolog feleslegesen, elvégzi a dolgát és kész.
2009. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2009. nov. 13. 12:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt esetleg nem tudja valaki, hogy a Megyeibe szülhetek attól még, hogy nála vagyok?
2009. nov. 14. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!