Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. gyerkőccel vagyok terhes,16...

3. gyerkőccel vagyok terhes,16. hét elején végre éreztem mocorogni, ma még nem éreztem, nem kell aggódjak? A másik kettőt később kezdtem érezni és onnantól minden nap éreztem őket. Ne aggódjak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvosod és mindenképp kérdezd meg tőle.Ha eddig minden nap mozgolódott,nem lenne szabad egy egész napra abbahagynia,még akkor sem,ha nagyon lusta.
2013. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az első babámat várom, de már a 15. héten éreztem a mozgását, talán az elölfekvő méhlepényem miatt. Viszont nem éreztem minden nsp. Rendszeresen talán 20 hetes kortól éreztem.
2013. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyönyörűséges ***** válasza:
2.babamat varom, 20.hettol rendszeresen erzem a mozgasat. 17-19 hetben csak este ereztem amikor lepihentem es tudtam magunkra figyelni. Neked is ott van meg ket gyerkoc valoszinu nem ugy figyelted. Szerintem nincs ezzel gond, elso babamat a 20.heten kezdtem erezni eloszor. Jo egeszseget es nyugi :)
2013. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen sajnos túl aggódós vagyok,pedig nem első baba,kedves utolsó válaszoló,így is volt este ahogy lefeküdtem éreztem :)
2013. okt. 24. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!