Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hapcizástól fáj?! Már félek...

Hapcizástól fáj?! Már félek néha hapcizni, mert olyankor nagyon belenyilal a hasam alja. Ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok,29-én megyek uh-ra

Még csak kézzel vizsgált a dokim..


2013. okt. 25. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem és bele szokott nyilalni. Én próbálom a hapcit nem elfojtani, vagy egy kicsit begörnyedni hozzá, és olyankor nem szokott nyilalni.

25hkm

2013. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt héten volt így.Tusszentettem,belenyilalt rendessen.Aztán mikor hapciztam megfogtam a hasam,vagy kicsit összegornyedtem akkor nemfajt annyira a nyilalas.Hát reméljük nincs baj,én is 29ken megyek orvoshoz.Gratula a kicsihez :) 14hetes kismama
2013. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kipróbálom majd ezt a görnyedős dolgot :)

Boldog baba várást!!!

2013. okt. 25. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tüsszentek, nekem is mindig nyilall. De az első terhességemnél is ugyanez volt. Elmúlik majd..:)


14 hkm

2013. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én mindig felhuzom a lábam ugy nem fáj különben borzalmas érzés :-)) 16 hetes kismama :-)
2013. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem is párszor volt ilyen,tényleg rossz érzés,de nem jele semmi bajt.

23hetes km

2013. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köhögésnél, tüssszentésnél ha fekszel húzd fel a térded a hasadhoz, ha állsz akkor guggolj le. Akkor nem nyilal bele (annyira).
2013. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a tanácsokat!!!

Telóról vagyok,véletlenül lehet ,h kék kezet nyomtam zöld helyett,olyan kicsi,h alig látszik. Nem direkt volt!! Zöldet akartam mindenkinek küldeni!!!

Sok boldogságot mindenkinek a babához!!! :))

2013. okt. 26. 09:19
 9/9 Nikolett0414 válasza:
Sziasztok tudom hogy ez már régi poszt de én is így vagyok de tudtommal nem vagyok terhes... 6 nap mulva kell hogy megjojjon gorcsolgetek egesz nap es most hogy tusszentettem nagyon belemnyilalt.. Koszi a valaszokat!
2018. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!