Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen milyen vizsgálat...

12 hetesen milyen vizsgálat az AFP? Vért vesznek vagy ultrahang? Ha ultrahang az hüvelyi vagy hasi? Éhgyomorral kell menni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 15:56
1 2
 11/13 Soluna ***** válasza:
Szia! Az AFP-t már leírták! Ez majd a 18 hetes genetikai Uh-hoz fog kelleni, ne ijedj majd meg ritka kinek jó, nekünk is volt eltérés ( mondjuk csináltattunk 9000 ft-ért kombinált tesztet az nagyon jó lett). Eléggé elavult vizsgálat, sokan nem is veszik figyelembe az eredményét mert minek max. ha nagyon kirívó. Az Uh már általában hasi... de van, hogy hüvelyi kismamája válogatja. Ilyenkor már tarkóredőt is néznek ami a Down szind. utalhat. A 18 hetes a nagy genetikai Uh, ahol majd a belső szerveket és a hosszú csöves csontokat is tudják már nézni.
2013. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
AFP 16 héten történik. 12 héten genetikai Uh van.
2013. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én addig fel sem ébredek amíg nem eszek legalább 1 falat kaját, terhesen pedig még rosszullét is társult hozzá ha nem ettem reggel. Mivel folyton panaszkodtam a vérvételen erre és többször elsápadtam,szédültem, egyszer még rossz buszra is felszálltam odafelé menet mert annyira nem voltam még "ébren" annyit megengedtek, hogy 3 szem háztartási kekszet ehetek vérvétel előtt, szóval nincs ilyen, hogy kismama nem mehet éhgyomorra, kismamának is éhgyomorra kell menni.
2013. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!