Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetesen 6naposan voltam...

10hetesen 6naposan voltam UH-n. Minden rendben volt. Most 11hetes 6 napos vagyok. Nem volt se vérzésem, se barnázásom, se görcsöm. Akkor biztos minden rendben van a babával? (Csak a rosszulléteim szűntek meg. )

Figyelt kérdés
Régebben volt már két vetélésem 5 és 9 hetesen.
2013. okt. 31. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne rendben?:)

Egy idő után elmúlnak a rosszullétek (én is ezt várom már), de az nem jelenti feltétlenül azt, hogy gond van.

Próbálj megnyugodni és élvezd a babavárást!:)

2013. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12 hét körül elmúlnak a rosszullétek! (A tünetekből nem lehet terhességet megállapítani, és ez a helyzet fordítva is azért mert nincs tüneted még simán lehetsz terhes.) Nincs gond a babáddal szinte egész biztos!
2013. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is mindig attol feltem, hogy baj van a babammal, mert nekem sem volt semmi tunetem. Neked volt rosszulleted, nekem meg az sem. Addig nem is ereztem magam terhesnek, fel sem fogtam, hogy mi van, mig nem kezdett a pocimon latszodni. Es minden rendben volt. Nyugi, ezen ne edd magad.
2013. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!