Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álterhesség súlyos tünetei?...

Álterhesség súlyos tünetei? Többi lent!

Figyelt kérdés

Akinek orvos által diagnosztizált álterhessége volt, az milyen tünetekig jutott el... és mennyi ideig tartott? Mivel szünt meg? Gyógyszeres kezelésre volt e szüksége?


Van két kicsi gyerekem: nem akarok most gyereket! családban most szült a sógornőm, és valószínűsíthető hogy érzelmi kötődésem miatt alakult ki nálam... de nem értem! ? mert két lábbal a Földön járó- típus vagyok!

Félek hogy a tejem is beindul! Segítenétek?!!!!



2013. nov. 1. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] itt leírnak szinte mindent róla
2013. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírhatnád a tüneteket. Nekem volt pár, rosszullétek (teljesen olyan, mint az igazi terhességemnél), hányinger, vizesedés, még a vérzéseim is kimaradtak, a tetejében magzatmozgásokat éreztem a hasamban. De én emellett rettegtem is a terhességtől. Persze a tesztek mind negatívak voltak, de csak akkor nyugodtam meg, amikor az orvos zárta ki a terhességet, rá egy hétre meg is jött rendesen, és azóta is. Bár azért havonta még mindig ellövök egy tesztet.
2013. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tüneteim az Ő terhesége alatt így-vagy úgy voltak... de augusztusban teljesedett ki!

Akkor konkrétan a létező összes tünetet produkáltam: - mellfeszülés- annyira hogy fel volt dagadva mintkét mellem! - hányinger, szagérzékenység, fáradékonyság, fejfájás, alhasi furi érzés, állandó érzelmi hullámvasút- reklámon bőgtem el magam! - majd a fémes íz a szájban! a menzeszem is össze-vissza jött meg! Tudtam hogy nem vagyok terhes! Dokihoz is bejelentkeztem, mivel egyik nap 2-3 órán át kőkemény összehúzódásaim voltak! - és két gyerek után már tudom hogy az AZ volt!

A doki azt mondta hogy lehet megszűnnek ezek mivel megszült a sógornőm, de mondta hogy a tejem is beindulhat!

Nem hiszem el hogy EZ velem ! történik!

2013. nov. 1. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg már nem aktuális.

Nekem is diagnosztizált álterhességem volt, sajnos nálam ezt az váltotta ki, hogy volt egy terhességem, ami 10. hétben vetéléssel végződött.

Most lennék 25 hetes terhes, nem akar helyreállni a hormonháztartásom, kb ennek a terhességi hétnek megfelelő nagyságú pocakom van, előfordulnak rosszullétek, +6kg-nál járok, melleim állandóan feszülnek, és sokszor tejszerű váladék is szivárog belőle.

Egy ideig jártam pszichológushoz, de semmi értelmét nem láttam, nem tapasztaltam javulást sem, az orvosnak pedig már fogalma sincs, hogy mit tegyen.

2014. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!