Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptam egy szívhang figyelő...

Kaptam egy szívhang figyelő készüléket (26 hetes vagyok) nagyon jó! 140 körül mér mindig vagy kicsit felette vagy kicsit alatta! Az jó? Vagy ijedjek meg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 08:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés!Tegnap moziban voltunk,az okozhatott bajt a babának?
2009. nov. 15. 08:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy 120-160 között normális. Lehet 160 felett is, ha épp mocorog.

A mozi meg nem árt, persze ilyenkor már nem jó nagyon félős filmeket nézni, mert a baba is érzi, ha rettegsz. Én is voltam még a héten moziban. :)

37 hetes kismami

2009. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a 140 körüli érték. Mi nagyon szerettünk hallgatózni, de csak rövid ideig, nehogy zavarjuk a manót. Még most, a 31. héten is használtam, amikor úgy éreztem befordult, meghallgattam, hogy most már máshol hallom a szívverését. Igazam lett. Használj a pocidra vizet vagy olajat, akkor élesebben hallod. Jó hallgatózást!
2009. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem milyen szívhang figyelőd van?És hogyan tudod megmérni mennyit ver a pici szive?Vagy kimutatja a gép?
2009. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia!Kiirja hogy milyen érték!a neve:MAS baby watcher
2009. nov. 15. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhete hol lehet ilyet venni?
2009. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én ugy kaptam:),de ha jol tudom ausztriába vették?Te hány hetes vagy,és milyen megyében laksz?
2009. nov. 15. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már 37 hetes vagyok Bács-Kiskun megyéből,de igazából a barátnőmet érdekelné a dolog ő 20 hetes kismama!Igaz én is néha meghallgatnám a szívhangot,mert a múltkori ctg-n egy kicsit többet vert a baba szíve/150-180között/de gondolom ha ez akkora baj lett volna ugy is benttartottak volna!Én azóta úgy próbálkozom a szívhangfigyeléssel,hogy a párom odateszi a fülét a pocimhoz én elindítom a stoppert és 1percig számolja az ütéseket.Nem tudom ez így mennyit ér,de így itthon mindíg 135-160között van a szívverés ami normális!Lehet a kórházban az volt a baj hogy nagyon bunkó volt a szülésznő és felidegesítettem magam rajta amit ugye a baba is érez!
2009. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!