Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bő folyás normális terhesség...

Bő folyás normális terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Elég sok fehéres folyásom van és amikor megszárad enyhén sárgás színű,szaga nem mondanám hogy bűzös de enyhe szaga van.egyszer már írattam ki rá kúpot,de nem múlt.Most nem tudom h azért nem múlt volna mert ez normális?Ciki lenne megint az orvoshoz menni mikor nem rég voltam.
2013. nov. 2. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakori a abövebb folyás a terhesség alattt, ha nem viszeket és nem zöldes sárga (frissen, nem beszáradva) akkor nincs gond, ha legközelebb mész rovoshoz kérdezz rá azért.
2013. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt sokkal több folyása van az embernek, az enyém sűrűbb és fehér volt. Elsőre megdöbbentő a mennyisége, mert nyomot hagy a fehérneműn. Nekem is hasonló volt, amit leírsz, az alapján normális.

A következő alkalommal kérd meg az orvosod, hogy nézzen hüvelykenetet, abból látni fogja, ha baj van.

2013. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!