Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 feletti kismamák! Kaptatok...

40 feletti kismamák! Kaptatok sárgatest pótlást, akkor is ha nem volt gondotok?

Figyelt kérdés
Én Duphastont kaptam, de 4 nap után viszketek tőle, nem merem tovább szedni.

#Duphaston #40 feletti kismamák
2013. nov. 4. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor menj vissza az orvoshoz hogy adjon utroghestant és lehet szájon át is szedni nem muzsáj a hüvelykúp. Az sosem árt ha van progi pótás. Túladagolni nem lehet viszont segiti megtartani a terhességet. Én mindenképp szedném a helyedben.
2013. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Még nem sikerült elérnem az orvosom. Én erősködtem, hogy írja fel, lehet, hogy nem lett volna semmi gond nélküli. Ez sem hüvelytabletta volt, a hasam és a mellem környéke viszket és ég.
2013. nov. 5. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor nem hiszem hogy attól van. Szerintem simán lehet a terhességtől is, föleg a mellnél.
2013. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Utrogestan hüvelykapszulát kaptam helyette. Biztos, hogy gyógyszertől van, volt már ilyenem másfajta gyógyszertől, még ma is ég a testem egy része, ha megvakarom piros csíkok maradnak. Mást meg nem szedek amit eddig ne szedtem volna. Remélem elmúlik mielőbb.
2013. nov. 5. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam, 40 éves vagyok, 27 hetes terhes. A 8. hétig volt némi pecsételő vérzésem, azóta semmi gondom nincs. Semmilyen hormonpótlást nem kaptam. Mit mondott az orvos, hogy miért adott neked? Ha jól értettem, akkor nincs rá szükséged?
2013. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából én harcoltam ki, mert így biztonságosabbnak gondoltam, hogy megmaradjon. Már rég vártunk rá és nem bírnám ki, ha "elmenne". Lombikunk is volt és ott mindig adták mindenkinek beültetés után. Remélem nem ártunk vele. Lehet, hogy nem kellett volna kérnem, most meg már nem célszerű abbahagyni. Azon csodálkozom, hogy pecsételéskor sem kaptad, mert olyankor tényleg szokták adni, de már túl vagy a kritikus időszakon.
2013. nov. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!