Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam Uh-n ahol üres...

Ma voltam Uh-n ahol üres petezsákot láttak, pénteken controll, ha nem fog semmi látszódni műtét?

Figyelt kérdés
Szept. 8-án volt az utolsó mensim. Tehát már bőven látszódnia kellene, ehelyett egy 21x16mm-es GS, és egy 26 mm-es sárgatest cisztám van. Mondták,ha pénteken is üres lesz, úgy készüljek, hogy bent is maradok. Hogy zajlik a műtét? Mennyi ideig kell bent lenni?
2013. nov. 5. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom nyolc hetes vagy, így sajnos valószínűleg nem fejlődött tovább a terhesség, szóval inkább a rosszabb eshetőségre készülj. A műtétet általában altatásban végzik és ha minden rendben van, maximum egy éjszakára tartanak benn. Sajnálom nagyon !
2013. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia akkor már kb 8 hetes vagy, a ciklusaid 28 naposak?

Sajnos már volt missed abortuszom reggel be mentem este haza jöhettem , ha nem vagy rosszúl este haza engednek.

2013. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy a tüneteid elmúltak? ( már ha volt egyáltalán) (sokaknak nincs is) mert azt mondják hogy ha elmúlnak, főleg a hányinger, akkor nem fejlődik a magzat. Sajnos nekem a mellfeszülésen kívül nincs tünetem és én is félek hogy baj van... :( én még csak 7 hetes vagyok.
2013. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem idén február végén volt missed ab-om, szintén üres petezsák miatt. Első terhesség. Nekem előtte csináltak labor vizsgálatokat, vérvétel, EKG. A kórházba este kellett befeküdnöm, és akkor tették fel a lamináriát, ami egy mesterséges méhszáj tágító. Ez azoknak kell, akiknek nem volt még soha ilyen jellegű műtétjük. Ez sokak szerint eléggé fájdalmas, nekem szerencsém volt, mert nem éreztem semmit. Egy kis menstruációs görcs szerű érzésem volt, de adtak rá görcsoldót. Másnap volt a műtét, altatásban. Igazából, nem nagyon emlékszem semmire, mert a szobámba tértem magamhoz. Kaptam infúziót. Az elején eléggé vérzik. Kb. két órával a műtét után már szólt a nővérke, hogy lehet menni ebédelni. Este felé pedig haza lehetett menni. Én nagyon féltem a műtéttől, de így utólag visszagondolva, nem olyan vészes. Kibírható.

Tünetekről: Nekem végig minden terhességi tünetem megvolt, ami nagykönyvben meg van írva. Hányás, rosszullét, fáradtság, mellfeszülés stb. Mégsem fejlődött baba. Jelenleg 26 hetes terhes vagyok, és ennél a babánál fele annyi tünetem sem volt. :)

26hkm

2013. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!