Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tíz hetes veszélyeztetett...

Tíz hetes veszélyeztetett kismama vagyok. Picit bővebb folyásom van, nem szagos, nem is kóros színű, nem viszketek és égni sem ég pisilés közben. Használjak esetleg Betadine kúpot, vagy ez a több folyás normális terhesség alatt, és nem kell aggódnom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen kezeléssel várd meg, hogy mit mond a doki (még nem veszélyeztetett terhesség esetén is érvényes) Egyébként elviekben a bővebb folyás nem ok az aggodalomra, de ha nem vagy benne biztos nyugodtan hívd fel a dokid vagy ha nincs magán dokid akkor a kórházat vagy sztk-t. Inkább 100 felesleges kérdés, mint egy veszélyes tünet figyelmen kívül hagyása (mint mondtam ez nem veszélyes tünet...későbbiekre gondolok)
2013. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne használj semmit! Keresd fel az orvosodat. A bővebb folyás lehet normális is, de nekem se színe se szaga nem volt, nem is viszkettem, mégis gombám volt. Hatékony kúpot az orvos tud felírni ha kell egyáltalán. :-) Aggódni nem kell a gomba miatt, de jó minél hamarabb kezelni
2013. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem.Pénteken úgy is megyek magánrendelésre,akkor mindenképp szólok neki róla.Köszönöm a segítséget.
2013. nov. 5. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy veszélyeztetett terhes? A bővebb folyás abszolút normális terhesség alatt, eleinte nekem is az volt aztán 16. hét körül be állt fehér krémesre. Amikor bővebb volta folyásom akkor pedig vízszerű volt, elsőre megijedtem nehogy magzatvíz legyen, de nem az volt. Semmilyen kezelést se alkalmaz orvosi utasítás nélkül, főleg így hogy veszélyeztetett vagy. 39hkm
2013. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt előfordul a bő folyás.

Van, h teljesen víz szerű és elég sok csak úgy kifolyik.

Ne használj rá semmit, feleslegesen nem kell.

Ne aggódj, ez normális tünet.

De persze említsd meg a dokinak. :)

2013. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne hasznalj az orvos megkerdezese nelkul! terhesseg alatt a tobb folyas viszont egeszen normalis es mindekinek van. Normalisnak a feher szinu, szagtalan folyas szamit. De ha ketseged van inkabb menj el es nezesd meg magad. Nehogy ugy jarj mint en a tavasszal. Nem tudtam hogy volt egy fertozesem es 1 hetet vartam mire elmentem az orvoshoz. Sajnos a gyulladastol serult a mehszajam es elfoly a magzatvizem ami egy elo es egeszseges baba elvetelesevel zarult 18 hetesen!
2013. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Veszélyeztetett lettem,mert áprilisban missed ab-om volt, 3 hete halott volt a babánk,én pedig tünetmentes voltam.Most elvagyunk tiltva a házasélettől,amit be is tartunk a férjemmel,ez a fehér picit vizesebb folyás nem rég óta van.Csak most kicsit lehet jobban is aggódom a kelleténél,nagyon reménykedünk,hogy ez a baba megmaradjon,nagyon vágyunk már rá.
2013. nov. 5. 12:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fehér, bővebb vizes folyás teljesen normális terhesség alatt. Viszont, ha gondolod, kérdezd meg az orvosodat.

Nekem gumi-szerű folyásom volt a 39. héten, azt hittem, nyákdugó darabokban, aztán kiderült, hogy gyulladás. Semmi tünetem nem volt, sem szagos nem volt, se nem viszketett, aztán mégis...

2013. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem ez nem olyan.Fehér színű vizes.Nem viszket nem égek,és van,hogy csak kifolyik belőlem.De pénteken a rendelésen mindenképp megemlítem neki,biztos,ami biztos.
2013. nov. 5. 13:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt, főleg ha veszélyeztetett vagy, semmit ne dugdoss magadba!

Viszont canesten krémet kenhetsz az intim testrészre és a hüvelybemenethez is.

Nekem i ezt tanácsolta az orvosom,mert nálam találtak candidát.

Mondta hogy ha nem lenne akkor sem ártana a kenőcs elővigyázatosságnak.

2013. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!