Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kicsit félek hogy jó...

Egy kicsit félek hogy jó döntés volt-e a baba?

Figyelt kérdés
Most vagyok még csak az 5-dik héten a párommal féléve találkoztunk én romániában élek Ő magyarországon , szerelem volt az első látásra, már azóta együt is lakunk magyarországon. és soha nem védekeztünk így tudtuk mind a 2 hogy egyszer megtörténik. Nekem előtte volt egy 7 éves kapcsolatom de soha nem akartam babát addig míg a mostani párom meg nem ismertem. 27 éves vagyok de még van egy évem a suliból most mesterizek ezt muszáj meg csináljam mert hanem nem kapok szülési pénzt és semmit se itt romániában ez a törvény. Elégé nehéz lesz mert 400 km van a suli onnan ahol lakunk most. És ha minden igaz juniusba diszertáció megvédésem lesz és már julius elején szülni fogok.És addig orákra is kell járnom. Ezt hogy éljem túl még a párom nem tudja a nagy hírt, de én egyre jobban félek.
2013. nov. 5. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

"Egy kicsit félek hogy jó döntés volt-e a baba?"


Azt hiszem, erre egyes-egyedül csak te tudod az igazi választ, vadidegenek, akik nem is ismernek.. aligha... De azért nyugi, meg fogjátok oldani, én gratulálok! :)

2013. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Ennél nehezebb élethelyzeteket is meg szoktak ám oldani az emberek :) TEdd túl magad a sokkhatáson, és tekints előre. Ha nem veszi el az energiádat, hogy sajnáld magad és aggódj, és a körülményeket átkozd, akkor minden szépen menni fog. Tapasztalat. Sok boldogságot a babához!
2013. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megoldjuk csak izgulok és most a hangulatom és változó és van mikor elkeseredek.És nekem még új ez a helyzet. De tudom hogy mellettem lesz mindenki.Csak annyi minden kavarog a fejemben.
2013. nov. 5. 23:28
 4/10 A kérdező kommentje:
De azért olyan boldog vagyok mert ás évekig vár egy csodára és nekem hamar megadatott , eddig mindent megoldottam és ezt is megfogom.De azért olyan jó hogy van aki még bisztason és ti is pozítivan álltok hozzám.
2013. nov. 5. 23:31
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok. Nekünk tervezett baba volt a lányom, ráadásul már 30-on túl, (szerencsére hamar összejött), és mégis tele voltam kétségekkel, félelemmel, néha boldog voltam, néha ijedt, rémült.. szóval ez természetes, ne aggódj :)
2013. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg fogod tudni oldani. Csak szervezés kérdése, meglátod! :) Erős vagy és határozott, ha idáig eljutottatok, ráadásul mindketten akartátok, ha nem védekeztetek, szándékosan. A félelem akkor is megjelenik ilyenkor, ha amúgy minden kerek az ember életében (már ha van ilyen :)), ez teljesen természetes. A megoldásokat keresd, szervezd meg az életed, és utána megnyugszol picit! Én is egyetemre jártam várandósan, most egy félév passzív, aztán folytatom baba mellett (nekem sem első suli már). Eleinte pörgött az agyam, hogy is kellene csinálni, de most már kirajzolódni látszik, hogy fogom beosztani az időm :) Kitartás! :) Menni fog! :) Nem csak baba, hanem anya, apa, család születik! :)
2013. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy biztattok, mert olyan boldog vagyok,alig várom hogy a párom is meg tudja, a doki után elmondom neki csak előbb biztosra akarok menni lásson egy doki is.
2013. nov. 6. 09:41
 8/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Volt egy évfolyamtársam a főiskolán, aki a szülés után 1 héttel jött államvizsgázni, egy vidéki városból utazott föl emiatt Budapestre. Persze előre vették, hogy ne kelljen órákig várnia, de így is képzelheted,mennyire az otthon hagyott 1 hetes babája körül forogtak a gondolatai, és mégis sikerült neki . Szóval én most azzal bíztatnálak, hogy gondolj arra, hogy amikor Te vizsgázol, a pici még bent lesz, és ez egy fokkal azért könnyebb szituáció, és amikor megkönnyebbülten túl leszel mindenen, na majd akkor megszületik :) Hajrá!
2013. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én azon drukoók hogy hamarabb ne szülessen mag mert a törvény azt mondja ki hogy az anyának csak akkor jár a támogatás ha a diploma szerzés után maximum 60 napra szül.Ha minden jól megy Július közepén kell megszülessen és júniusban lediplomázok. De már várom nagyon izgulok.Még csak 5 hetes de úgy féltem a kis drágámat.
2013. nov. 6. 11:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi gyökér jár ide lepontozni a válaszokat!
2013. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!