Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok ötleteket? Olyan...

Írnátok ötleteket? Olyan zenéket keresek, amiket már most is hallgathatok, hogy megszokja a baba, és majd ha idekint lesz, megnyugodjon tőle!

Figyelt kérdés

Már kiválasztottam Bizek Emi: Álomszép zene babáknak és mamáknak cd-jét egynek.

A komolyzenéből van erre alkalmas kedvencetek?

Vagy a mai zenékből valami? Pl.: Ákos... Gömöry Zsolt X-változat című meditációs kazettáját is szeretem.

Ti mire szavaztok?

15 hetes kismama


2009. nov. 16. 10:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! Igazából én rockzene párti vagyok... Készítettem már néhány válogatást lassabb számokból,de a húzósabb Tankcsapdákra nem hiszem,hogy megnyugszik a baba. Hiába szeretik a szülei:)
2009. nov. 16. 16:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Én javasoltam a meditációs zenét... Akkor 30 seconds to mars és hasonlók? Junkies - Feloldozás Manapság elég nagy divat a lírai rock, biztos találsz olyat, ami mindkettőtöknek megfelel. :)
2009. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk az ABBA a sláger, és Halász Jutka

(27 hetes mami)

2009. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!