Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a fájdalom még normális?

Ez a fájdalom még normális?

Figyelt kérdés
23 khm vagyok!Pár napja hasi fájdalmaktól szenvedek.Leginkább jobb oldalt érzem az éles fájdalmat de van mikor az egész alhasamra átterjed.Vannak percek mikor nem érzem,van mikor nagyon is.Mióta felkeltem és öltözésnél észre vettem,hogy mikor emeltem a jobb a lábam akkor úgy fájt a hasam jobb oldalt mintha összeszorítanék valamit ott.3.napja szinte csak fekszem mert félek,hogy baj lesz a hasi fájdalomtól.Mit tanácsoltok?
2013. nov. 8. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el az orvosodhoz, én nem éreztem ilyet egyik terhességemnél sem.
2013. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
voltam,és nem látott semmi gondot a babával kapcsolatban
2013. nov. 8. 08:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem valami idegi probléma. Ha nincs gond a babával, pihenj sokat, szedj magnéziumot. Szerintem hamarosan elmúlik. Kitartás!
2013. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el gasztros ultrahangra meg egy vérvételre (háziorvos beutaló), hogy nincs-e valami bélgyulladásod. Nekem is volt hasonló fájdalom, ami számomra emésztési problémának tűnt, de mozgásra is fokozódott - ezért végül már csak feküdtem, sok vizet ittam és néha ettem csak egy ropit. Epére vagy vastagbélre gyanakodtak, de nem találtak semmit. Azt mondta akkor a dokim, hogy lehet, hogy volt valami nagyon enyhe összenövésem valahol, amit a baba arrébbtolt. Kb. 4-5 nap múva múlt el. De sajnos most évek múltán is ritkán (bár jóval enyhébben) előjön, ha puffasztó vagy aprómagvas ételeket eszem (és azóta sem találtak semmit).
2013. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy előző császármetszésem, és a hegtől balra érzek ehhez hasonló fájdalmat, ami mozgásra, megerőltetésre fokozódik. A doki szerint összenövés lehet azon a részen a császár következtében, és azt érezhetem (néha nálam is így van, mint nálad, ha nagyon sok, amit csinálok, akkor az egész alhasamban érzem), egyébként semmi rendelleneset nem látott, pedig többször jeleztem, és többször ellenőrizte is. Nekem ez a 26. hét óta tart, és azóta sajnos nem volt olyan időszak, amikor elmúlt volna. A megoldásra most jöttem rá, ha lassítok, akkor nem fáj, és még csak pihennem sem kell. Tényleg annyi a kulcs, hogy ha csinálok valamit, akkor azt lassan tegyem, és ne rohanjak...

Remélem, azért Nálad el fog még múlni, mert baromira rossz így lenni heteken át.

33 hetes kismama

2013. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 23+5 hetes kismama vagyok, és pár napja érzem, hogy a bal oldalamon, kb. a petefészkemnél szurkál. Most, hogy elolvastam az utolsó válaszolót, arra gondolok, hogy az 5 évvel ezelőtti méhen kívüli terhességem műtéti hege lehet, a bal petevezetőben volt, össze is forrt a műtét után, lehet, hogy az feszül, fájdogál, ahogy nő a babám?
2013. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elmúlt szerencsére
2013. nov. 9. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os. Szerintem Te sokkal inkább a méhszalagok húzódását érzed, nem hinném, hogy a heg lenne, bár sosem lehet tudni.

Én rájöttem ma a megoldásra, és kicsit meg is könnyebbültem. Épp belenyilallt a fájdalom abba a pontba, ahol szoktam érezni, oda is tettem a kezem, és - valószínűleg - egy kis kezecskével találkoztam... Szóval az én kis drágám okozza ezt a fájdalmat, csak eddig nem voltam elég gyors, és mindig lecsúsztam róla, hogy érezzem is az ott lévő testrészét. Nyilván van ott valami, ami fájdalmas, ha piszkálja, de megnyugtató, hogy nem magától, hanem belső nyomásra fáj. :)

2013. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!