Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még akit megijesztettek...

Van még akit megijesztettek egy 4d-s vizsgálaton? Lett később gond?

Figyelt kérdés

Második gyerkőc, igazából csak azért mentünk 4d-re, mert hogy is néz ki, ha az elsőnél voltunk és a második kimarad... Azt hittük gondtalan nézegetés lesz, ehelyett:

MINDEN mérete min 2 héttel nagyobb, mint a terhességi kor (a bpd 3-al!!!), több a magzatvíz, az oldalkamrák súrolják a normál felső határát (10 mm-ig jó, 8-9 mm közt van nálunk), az egyék veséjében 4mm-es tágulat és sálszerűen jól rátekeredve a nyakán a köldökzsinór.

El se hiszem, most csak pislogok hogyan tovább, persze péntek, esz majd a fene egész hétvégén. Amúgy pont 28 hetes vagyok.

Persze utánaolvastam és kivagyok, hogy vízfejű lesz, fertőzésem van/volt stb...


Amúgy eddig minden oké volt, egyedül egy laborom nem lett jó, herpes vírust találtak (de a vérvétel után volt a 19 hetes genetikai uh és ott semmi nyoma nem volt semmilyen eltérésnek. Bár ott is feltüntették, hogy az oldalkamra 6.5 mmm). A herpes virusról meg azt mondták szájüregi, ami azért is fura, mert soha életemben nem volt herpeszem, csak feltűnt volna, pláne ha mostanában...

Volt valaki így, hogy hidegzuhany lett a babamozi helyett? Elmentetek máshová is vagy mit csináltatok, próbáltatok pozitívan gondolkodni?



2013. nov. 8. 22:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Érdeklődhetek, hogy azóta mi a helyzet? Tegnap 26.hetén ( szintén 2.baba, 4d-s uh) mértek nekem is 9mm-t. Eddig semmi nem volt neki, toxon meg már átestem, de ma inkább levették a vért. Még ejjel a saját dokim is megnézte ill. Reggel konzultált a genetikussal, akik megnyugtattak, hogy "normális" és simán elmúlik. Rettentően id eges vagyok, kb egész éjjel sírtam és fent voltam. Szerdán megyünk megint, megnézi a genetikus. Már minden rosszra gondolok.

Köszönöm szépen a válaszod!

2014. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!