Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, igaz...

6hetes terhes vagyok, igaz csak uh-n néztek. Ma délután halvány rózsaszín folyásom jelentkezett. Nem tudom mitől, igaz egész nap a várost jártam. Nagy gond lehet? Segítség!

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy a gond, de lásson orvos! Lehet a vérzés oka banális apróság, de lehet komolyabb is, pl. progeszteron hiány, amit lehet tablettásan vagy hüvelykúppal pótolni, lehet ödéma valahol, méhszájseb, sokminden más, orvosi vizsgálat szükséges ennek megállapításához. Én elmennék dokihoz a helyedben (ahogy el is küldtem barátnőmet, mikor barnázott első trimeszterben, és progipótlást kapott rá).
2013. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húú,kicsit megnyugtattál,majd meg öl az ideg,nehogy baja legyen a babának...Holnap reggel ha ilyen v rosszabb el is megyek,köszönöm a választ :)
2013. nov. 11. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig orvoshoz kell azonnal menni!!! Nem azért mert tuti baj van, hanem ha esetleg baj van, akkor azonnal lehessen intézkedni a magzat megtartásával kapcsolatban!
2013. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Almádi válasza:
Nekem is terhességet mutatott a teszt de tegnap nagyon sokat jottem, mentem és ma reggel pici vér volt. Be is paraztam mert már sokat próbálkoztunk és most féltem hogy baj van. Viszont a doki semmit nem látott az ultrahangon és csinált vérvételt. De még sajna semmit nem tudok. Pedig a teszt azt mutatta és nem is jött meg. Úgy néz ki még olyan fiatal hogy így nem látszik.
2016. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!