Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán megbízható,...

Nyíregyházán megbízható, lelkiismeretes szülész-nőgyógyászt keresek, kit válasszak?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud segitsen.Kb.6 hetes terhes vagyok az első babánkkal,és egy olyan doki kellene aki válaszol a kérdéseimre és ott van ha kell,főleg a szülésnél. Sok rosszat hallottam már,nem steretnék nagyot csalódni.
2008. júl. 9. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia! én nagyon szívesen ajánlom neked Dr. Petróczi Ottót! minden szerda este talán 6-tól rendel az új utcán! én hozzá voltam amikor terhes voltam,de sajnos nem lett belőle szülés,de nagyon rendes,és a legidiótább kérdésre is válaszol:) mind két szomszédom nála szült,és még karácsonykor is bemegy! é te mikor fogsz menni,mert én is olyan 6 hetes lehetek,és én olyan 30-a körül tervezem!
2008. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget,a neve ismerős,de még nem volt hozzá szerencsém. Telefonszámot nem tudsz véletlenül küldeni? Én már szeretnék elmenni hozzá a jövőhéten.
2008. júl. 9. 18:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok, és Dr.Losonczi Jánoshoz járok a kezdetektől fogva, már a hugom, aki17 éves, nála született.Melegen ajánlom mindenkinek, én nagyon szeretem. Minden alkalommal van egy halom kérdésem,amire ő mindig szívesen válaszol.szerintem egy nőgyógyásznál az a legfontosabb,hogy az ember lánya bátran kérdezzen, és ne féljen.Ha gondolod, szívesen leírom az elérhetőségét.
2008. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!Dr Karászi Gyulához járok,tudom ajánlani! Nem túl idős doki,rendes,nem pénzéhes!
2008. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én Dr. Felföldi RÓbertet ajánlom

Egy nagyon rendes,kedves,segítőkész,lelkiismeretes orvos.Bármikor lehet hívni. A 3-dik gyermekemet fogom 2 héten belül nála szülni. :)


üdv:

38 hetes kismama

2008. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok! 06-42-311-372! itt tudsz bejelentkezni hozzá,de feltétlen mond,hogy petrócsihoz,mert fábiánnal rendelnek együtt! nekem sajnos ha egy karásziról van szó,akkor nagyon rossz tapasztalatom van vele kapcsolatba! legyen elég annyi,hogy nem vett emberszámba,és a vizsgálat se volt kellemes nála!
2008. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Leírnád mi volt karászinál,mert eléggé megrémisztettél vele?

A kérdezőnek bocsi,hogy belekérdezek a kérdésedbe!

2008. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem volt egy terhességmegszakításom tavaly! beteg volt a magzat,és amikor bejelentkeztem a dokimhoz a kórházba a műtét utána rutin vizsgálatra,akkor karászi helyettesítette,mert az enyém éjszakás volt előtte való éjszaka! mondta a dokim,hogy elég a kiskönyvem vinni,nem kell zárójelentés stb... nem is vittem,és nekem állt,hogy hogy gondolok én ilyet,meg hogy felnőtt ember ,hogy lehet ilyen,meg... az asszisztens nő is csak nézett! én már mondtam neki,hogy ha gondot okoz,akkor majd kérek egy másik időpontot! ekkor ő észrevette magát,és mondta,hogy öltözzek le! hát mondanom se kellett,hogy egy normál rutin vizsgálatot,úgy csinált meg,mint egy állat! még a végén is mondtam neki,hogy ne hragudjon ,de a dokim azt mondta,hogy ne hozzak semmit! és még csak rám se nézett! úgy hogy erről ennyit! nem volt szimpatikus az egész hozzáállása! lehet,hogy csak rossz napja volt,de neki ez a dolga,és csak még jobban megijesztett! nem akartalak megijeszteni,de ez van sajnos!
2008. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Remélem tényleg rossz napja volt csak,bár sajnálom,hogy így bánt veled!Velem és a férjemmel is mindig nagyon kedves és segítőkész a magánrendelésen és a kórházban is!Több ismerősöm is meg van vele elégedve!

Sajnálom ami veled történt!

2008. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én Dr. Pap Károly osztályvezető főorvost tudom Neked ajánlani. Én 34 hetes kismama vagyok és hozzá járok. Nagyon aranyos, rendes ember. Én már ha meglátom is megnyugszom mert tudom, hogy Nála jó kezekben vagyunk. Minden kérdésemre válaszol, mindent elmagyaráz. Én csak jót tudok róla mondani. Nyugodt szívvel ajánlom Neked. Ő a Csaló köz 6/a alatt rendel. 42/443-024-es számon tudsz nála bejelentkezni. Hétfőn és szerdán rendel, de most egy hónapig csak szerdánként lesz. Akkor tudsz bejelentkezni hozzá. Vagy a netet is bejelentkezhetsz a www.koranyirendelo.hu oldalon.
2008. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!