Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben Dr. Likár Zsolt...

Győrben Dr. Likár Zsolt mennyit kér a szülésér?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs fix tarifája. Ha megnyugtat, esetleg kérdezd meg tőle.
2013. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs konkrét ára de én nem szülnék nála, elég negatív tapasztalatom van róla.....eléggé pénzéhes és 12 hét után el se vállal szülést nagyon...
2013. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi a tapasztalatod vele kapcsolatba? Ha megkérdezhetem...
2013. nov. 15. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem pénzéhes, szerintem. Nem kapott húdenagy összeget a szülésért, de megköszönte és a következő babára is visszavár. Korrekten vizsgál mindig, nagyon alapos, nem az a bratyizós típus, de rendes. Nem indít szülést csak azért mert hosszú hétvége lesz. Nem császároz kérésre, de ha indokolt, igen. Nem hagy a semmiért szenvedni. Oxy mellé EDA-t is szokott adni, ha kell. Soha nem hallottam még olyat hogy valakivel flegma volt, vagy bunkó, esetleg figyelmetlen. Az egyik legjobb hírű szülész, nem véletlen, hogy millió kismamája van. Hogy a 12. hét után nem vállal senkit(nem tudom, hogy igaz-e), az egy dolog. Ha valaki hozzá akar járni, döntse el addig.
2013. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én eddig csak jókat hallottam róla, ezért gondoltam, hogy őt választom! Remélem jól döntök! :)
2013. nov. 15. 20:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó megkérdezhetem, hogy ti mennyi pénzt adtatok neki? Csak, hogy tudjak mihez tartani! Köszönöm!
2013. nov. 15. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!