Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt köztetek olyan akinek...

Volt köztetek olyan akinek tévedett az ultrahang a 20 hét után is a baba nemét illetően?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok és még mindig nem tudjuk a baba nemét....:)4.szer lánynak 3 szor fiúnak mondták...most már mondhatnak akármit csak ha kibújik és látom azt hiszem el:)neked mit mondtak?
2013. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem egy ismerősöm járt így,pedig 4dn állították h lány,aztán kiderült fiú. nekem kétszer mondtak fiút és remélem így is marad,csak kicsit néztem hogy tényleg van ilyen??

Az a biztos ha kint lesz :D

31hkm

2013. nov. 15. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze,hogy volt,háromszor is.

Első kisbabámat végig kisfiúnak hitték,aztán a szülőszobán nézett mindenki nagyot,hogy ez bizony nem fütyi.

Második kisbabámnál váltig állították a kislányt,egészen a 30. hétig,mikor is aztán a dokikám megállapította,hogy kisfiam lesz.

Harmadik kisbabámnál a 22.héten tudtam meg,hogy kisfiam lesz,mert egészen addig kislányt mondtak.

Most megint terhes vagyok,és eddig azt mondták,hogy kislány,de nem bízok én már semmiben:-)

30hkm

2013. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azta.ez nem semmi kedves hármas! elhiszem hogy úgy vagy vele már,hiszed ha már a kezedben tartod! :) ezek sima uhk voltak,vagy 4d is volt közte?
2013. nov. 15. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!