Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most komolyan vannak ilyen...

Most komolyan vannak ilyen nők? Csak nekem felháborító és fájó?

Figyelt kérdés

Missed ab műtétem volt,sajnos ez már a második.

Szerencsétlenségemre betettek egy olyan szobába,ahol rajtam kívül csak 4 abortuszos nő volt!

Mikor vége lett a műtétnek és már kezdtünk magunkhoz térni,2 nő hangosan jókedvűen viccelődött,hogy "ez előbb még terhesek voltunk",a másik erre rávágta,hogy "hát de jobb így nem?" "Hát ja" érkezett rá rögtön a válasz.

Végig tök vidáman várták míg megkaptuk a zárójelentést,aztán az egyik mikor ment el fele köszönt és még odavágta,hogy "egy élmény volt".

Ráadásul nem két tini lányról van szó...

Tudták,hogy én elvetéltem,ennek ellenére viselkedtek így.

Nagyon feldühített,legszívesebben beszóltam volna,de ilyen lelki trauma után nem volt erőm... :(


2013. nov. 15. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen, vannak ilyen nők. Nagyon rossz lehetett Neked. Igen, sajnos az ilyenben megmarad a gyerek. :( Inkább hallgatnának, ha már ez van. Sajnos nekem is volt abortuszom, de mélyen hallgam és szemlesütve, húztam el a csíkot. Viszont volt velem egy csaj vidám mesélte, h neki a 3.
2013. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

sajnálom ami veled történt,tavaly pont nov. 15-én került sor nálam is a műtétre,tudom milyen rossz.

Engem is felháborít amit írtál,lehettek volna tapintatosak is veled,de sajnos vannak ilyen elvetemült hülye p.csák akiknek ez nem egy komoly dolog,semmi lelkiismeret furdalásunk nincs az ilyeneknek.

Jó,hogy nem szóltál oda nekik,épp elég baj ért,nem kellett a konfliktus.

Felejtsd el őket ,most a felépülés a lényeg lelkileg és testileg is!

Jobbulást kívánok!

24 hkm

2013. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek! :( Nagyon sajnálom ami veled történt, elhiszem, hogy megvisel lelkileg! Ne gondolj rájuk, szót sem érdemelnek az ilyen "emberek".
2013. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én akkor voltam nagyon dühös amikor is elvetéltem és gyogyküretem volt,olyan szobába raktak ahol 3kismama volt. Mindegyiknek valami gondja volt, az egyiket 33hetesen meg is császározták. Tudták hogy én elvetéltem ök meg pocakosan feküdtek milyen rossz lehetett nekik.. annyit sirtam halkan elbujva szinte hogy ők ne ijjedjenek meg hisz ők féltették a babájukat én meg el is veszitettem. Az egyik nőnek ikrei voltak 8hetes volt még csak és az egyik elment neki,és aztmondta annak ami megmaradt nem is tud örülni. Nem birtam ki és rávágtam hogy nekem az az egy sem maradt meg igy neharagudj nem tudok együtt érezni. Lehet bunko voltam de rajtam kivül mindenki terhes volt a szobában,ha én tudok valamennyire rajuk tekintettel lenni akkor ne mondjon mar ilyet....
2013. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ezeket a parasztokat én sem értem. Eleve ilyenkor mindenki sokkal érzékenyebb, hát még ilyen esetben. Sajnálom, hogy a kórház is nem tudott máshol elhelyezni. Én 8 hetesen voltam bent egy hétig erős vérzéssel (de szerencsére megúsztuk a legrosszabbat), a mellettem lévő ágyon egy 14 hetes baba ment el, a harmadikon pedig egy 39 heten csak aggódott azon, hogy jaj, nehogy császározzák, meg biztos fájni fog a szülés. Hát kedvem lett volna megütni. A kórház felajánlotta a másik hölgynek, hogy átrakják olyan szobába, ahol nem terhesek vannak, de mivel mi egész jól kijöttünk ő nem kérte, de azért éjszaka szegényem sírt magában sokat. Szóval nagyon megértelek, és sajnos nincs magyarázat ezeknek az embereknek a bunkóságára.
2013. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is sajnos voltam ilyen helyzetben. A rYb@nc, aki velem feküdt egy szobában azt taglalta a harmadik csajnak, hogy a magzatokat ilyenkor egy kemencében égetik el. Nem vagyok ilyen, de akkor őt elküldtem a retkes...-ba.
2013. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy látom,akkor ez tényleg csak pár a sokból!

Egyszerűen hihetetlen,hogy megbánás nélkül ilyeneket ejt ki a száján egy nő! Nő...lehet ezt is megkérdőjelezem...

Természetesen nem vártam tőlük el azt,hogy csendbe feküdjenek és érezzenek velem együtt,arra ott a Párom és a családom,de hogy ilyen tapintatlan legyen valaki,ahhoz jókora pofa és embertelenség kell...

2013. nov. 15. 16:37
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

#2 te sem vagy ám sokkal tapintatosabb!!!

Missed ab-ja volt a kérdezőnek, te meg kiírod, hogy 24hkm vagy. Ezt miért kellett az orra alá dörgölni, hogy bezzeg te terhes vagy?? A kérdés és válasz szempontjából ez teljesen lényegtelen, igazán megtarthattad volna magadnak ezt a plusz infót.


Ha valaki arról panaszkodik, hogy az árvíz elvitte mindenét. akkor a vigasztaló kommentem végére nem írom oda, hogy "gazdag vagyok".


Érted?

2013. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem nem bant h kismama a 2es legalabb lathatjuk nem all meg a vilag,és hogy még van remény. Ok nem a legjobb téma de ne hord le ezért.

Egyszer mind tullépünk majd. elfelejteni sosem fogjuk de leszünk mi még anyukák ...

2013. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

kettes vagyok,pont ezért írtam ki amit a 9es írt.

Nem rossz szándékból.

2013. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!