Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már szült, annak szülés...

Aki már szült, annak szülés közben milyen frekvencián volt a baba szívhangja? Amikor valós fájásaitok voltak, akkor emelkedett a szívritmus a babánál?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, én úgy tudom hogy a méhösszehúzódás hatására kicsit kevesebb lesz a baba szívhangja.
2009. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy méhösszehúzódáskor csökken, ha mozog a baba akkor meg megemelkedik a színhangja
2009. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb a szivhang. Amikor elkezdodnek a fajasok, O mar nem mocorog. Ram is ilyesztett rendesen. A doki szerint Ot is megviseli, hogy a vilagra kell jonni.
2009. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szivritmus a babanal nem csokken vagy novekszik szules kozben hanem ott ahol van az erzekelo a baba nem mindig ott van tehat amikor te nyomod kifele a babat akkor ugy tunik mintha lassabban verne a szive es olyan melyen, amikor meg elengeded akkor" viszacsuszik a helyere" es jobban hallod a szivhangjat nagyon erdekes egyebkent csak akkor nem igazan tudsz erre figyelni hanem utanna mintha mindig a fuledben csengene a hang.Mar allig varom hogy masodszor is ateljem.

Az o szivuk viszont sokkal gyorsabban ver mint a mienk.

2009. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem amikor szülés elött ctg-tek, ott a "jóslóknál" a legmagasabb szívhang 175 volt. Viszont szülésnél nagyon leesett, nem mondták mennyire, de alig lehetett hallani. Kellett is a babámnak ballonos oxigént adni, mert az Apgarja 7 lett.


6hetes baba anyukája

2009. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!