Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 het helyett csak hat hetes?

8 het helyett csak hat hetes?

Figyelt kérdés
Pont ma egy hete h voltam drnal,mensi szerint akkor 8hetes kellett volna mar legyek,de az ultrahang szerint csak 6+1,ja es hasi uh csinalt a doki,szivhangot se nezett,csak annyit mondott h jo helyre agyazodott be,es h egy honap mulva menjek vissza. Mi a velemenyetek?annyira aggodom,elso terhesseg.

#hasi ultrahang #ket hettel kissebb
2013. nov. 19. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ambuláns lapot sem kaptál? Valamit csak adott arról, hogy ott voltál nála. Azon milyen adatok vannak? Ha nagyon-nagyon későn fogant a baba, akkor szerintem okés, hogy csak hat hetes vagy. Hány napja teszteltél pozitívat? Ha megmondanád, sokat segítene.
2013. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hasi UH-val elég nehéz még ilyen pici babát pontosan mérni.

Milliméterek ide-oda, és már meg is van az a két hét.

Szívműködés volt már? (ha nem is hallottad)

Mindenesetre egy hónap múlva már a 12 hetes genetikai UH jönne mensi szerint...

2013. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy válts orvost!

Aki már az elején így áll hozzád, attól később sem számíthatsz sok jóra.

Eleve nem értem, hogy ilyen korai terhességnél miért hasi uh-t csinált, ilyenkor még annyira pici minden, hogy a hüvelyin sokkal jobban látszik.

Valóban ne aggódj, lehet, ha most elmész egy másik dokihoz, az már meg is tudja neked mutatni a baba szívhangját.

Amúgy ha a doki valami aggasztót lát, akkor általában egy hét múlva visszahívja a kismamát, mert ilyenkor még egy hét is rengeteget számít.

De én mindenképp egy másik dokit javasolnék.

2013. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
menj el másik orvoshoz
2013. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kaptam kepet,de nem ertek semmit,van olyan is h 19mm 6mm,de fogalmam sincs mit jelent ez,es szerintem is egy kicsi kesobb fogant,mert a nemvart utan egy hettel teszteltem pozit,olyan 3hete. es meg olyan is van rajta h heart rate es utanna 3csillag,a szive ennyi pontot kapott v mi ez? Koszonom h segitessz.
2013. nov. 19. 13:54
 6/12 anonim ***** válasza:
szia a 19mm és a 6mm előtt milyen betük vannak írva?
2013. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Be tudnád másolni a pontos szöveget? Úgy könnyebben segíthetünk.
2013. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha az embrió 6 mm, akkor valóban hat hetes körül lehetsz. Kérdés, hogy volt-e szívhang. Én gyanítom, hogy igen, mert különben pár nap múlva rendelt volna vissza. :-)
2013. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Talán 19mm petezsák, 6mm embrió?

Az kb. 7 hétnek felel meg.

2013. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,nincs nallam a kep,dolgozni vagyok,holnap magammal hozom es bemasolom.
2013. nov. 19. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!