Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt úgy valaki hogy 6 hét...

Járt úgy valaki hogy 6 hét környékén elmúlt az émelygése, mégis minden rendben volt a babával?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhességi tünetek nem mindenkinél jelentkeznek (nálam pl. semmi nem volt)és ha jelentkezik is, nem mindenkinél tart ugyanaddig. És általában egyik pillanatról a másikra jönnek, és úgy is tűnnek el. Ha nincsenek görcseid, vagy vérzésed, akkor ne aggódj, ez teljesen normális.
2013. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 8. hétig azt sem tudtam, hogy terhes vagyok. Nem volt semmi tünetem. Csak pár héttel később lett egy kis émelygés, meg álomkór.
2013. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sose émelyegtem, semmi bajom nem volt, pedig ikerterhes voltam.
2013. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En 8 hetesen kezdtem az èmelygèst 2 hèten keresztül egèsz nap megvolt, mejd egy nap dèlben egyszercsak ràeszmèltem hogy jól vagyok halàlra rèmültem 3 nap volt mèg a dokiig gondoltam mindegy ha màr nincs meg úgyse tud mit tenni, a vàróban màr bőgtem hogy ennek annyi mert se hanyinger se haspuffadàs de minden rendben volt, vissza is jötttek a tünetek 4 napra most 2 napja megint semmi...
2013. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!