Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már fájás lehetett?

Ez már fájás lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap este a hasam alja annyira szúrkált.A derekam is fájt picit.Nyomást is éreztem.Ülni nem birtam.Ha lefeküdtem talán kicsit jobb lett.Most semmi.Mi lehet?1 ujjnyira nyitva vagyok.35 km
2009. nov. 20. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Jósló fájás lehetett, vagy a baba befordult és az. Ha az igazi fájás jön, azt észre fogod venni. Nekem 20 hetes koromtól voltak jóslók, mindig paráztam, hogy nem fogom tudni, mikor az igazi, de mikor itt volt az idő, tudtam. Meg az igazi pontos időközönként jön, nem össze vissza.
2009. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jósló volt. Az igazi fájás a derekadtól a combodig hasít helyeközel pontos időkülönbségekkel: pl 10-12-10-14 percenként (ez jelenti már a tízperceseket). Ne aggódj, még bőven van időd :) Csak nem karácsonyi baba lesz?
2009. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen,Karácsonyi baba lesz.December 27-re vagyok kiirva.DE a karácsonyt már jólenne otthon apával tölteni.Ugyhogy ha egy picit hamarabb jön,azt sem bánom.Voltam a dokinál,nemrég jöttem haza.Aztmondta a szülés még messze van.Dehát ők sem tudják pontosan.
2009. nov. 20. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!