Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasfogó pánt segíthet, hogy...

A hasfogó pánt segíthet, hogy ne feszüljön a pocakom?

Figyelt kérdés
Még csak 16 hetes vagyok és 3.babámat várom, de nagyon feszül a hasam. Ha nem fekszem szinte mindig érzem. Már elkezdte a magnerotot szedni, de még nem érzem a hatását.

2013. nov. 25. 17:53
 1/3 JnéHN ***** válasza:
Az segít abban, hogy tartsd a pocakod. én a második babánál használtam, mivel az első császár lett és egy idő után húzódott a sebem. Jó volt.
2013. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes voltam kb, amikor hirtelen sokat nőtt a pocakom. Volt h fàjt, szúrt. A pocaktartó megoldotta a problémàt, nagyon kényelmes volt!
2013. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most azt vettem észre, ha kismama nadrág van rajtam, ami kicsit tartja a pocakom nem feszül annyira, mintha csak egy laza melegítőnadtág.

2013. nov. 27. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!