Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 és fél hetes vagyok, a...

5 és fél hetes vagyok, a héten voltam dokinál, volt szívhang, minden rendben. Péntek este elkezdett pisilés után híg barna valami csöpögni belőlem.2-3 csepp. Használok magzatvédő hüvelykapszulát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!inkább feleslegesen,nehogy aztán gond legyen.
2009. nov. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mutasd meg egy dokinak magad. Addig pedig szigorú pihenés!Tavaly ilyen problémával 2 hétig kórházban voltam.Nem kell megijedni, lehet hogy nincs gond, de az orvos is ágynyugalmat fog javasolni szerintem.
2009. nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem voltam vele kórházban, sőt, rendesen dolgoztam, pedig négyszer is volt az első 15 hétben, és nem is csak 2-3 csepp, hanem legalább 7-8. Az utolsó tobb napig is tartott. Én is szedtem Utrogestant. Pihenjél, de ha gondolod, megmutathatod az orvosnak. Nekem nem ott rá, mi volt a gond.

30 hetes kismami

2009. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam a 8. hét környékén pár napig, nem voltam orvosnál, még csak nem is pihentem, elég aktív munkám van. Mire eljutottam orvoshoz, már elmúlt. Sok kismamánál előfordul barnázás, nem feltétlenül jelent bajt. Ha csak barna, és nem piros, vmit nins semmilyen fájdalmad, görcs vagy ilyesmi, akkor nem kell aggódnod, de nem baj ha megnézeted orvossal.
2009. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden rendben? Elmúlott?
2009. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!