Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt a gyakori...

Terhesség alatt a gyakori fejfájás normális? Illetve 3 napja nagyon hasmenésem van.

Figyelt kérdés

17 hetes kismama vagyok és a terhesség előtt is migrénes volta de most van hogy minden héten fáj a fejem 2szer is és ilyenkor hányok is nem marad bennem semmi. Ettől nem lesz baja a babának?

Illetve 3 napja hasmenásem vn nem tudom hogy ettem e vmit vagy víírus , bevettem normafloret de nem használt- Mit szabad ilyenkor tenni?



2013. nov. 28. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A hasmenéshez nem tudok hozzászólni, de ha amúgy is migrénes vagy, a fejfájás nem meglepő most. Sajnos nekem is volt szerencsém hozzá, és azóta is elég gyakran.

Ha normális mennyiségben megmarad benned a kaja, akkor nem lesz gond. A magzat úgyis elveszi, ami kell, akár a te károdra is.

Próbálj kicsit diétázni, keksz, tea, lehet, hogy valamire most érzékeny volt a gyomrod. Vagy keresd fel a háziorvosod, mert ha vírus, akkor kezelést igényel.

2013. nov. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hasmenés, ha túl gyakori, naponta többször is, akkor valóban keresd fel az orvosod.


A migrén sajna normális, főleg, ha a terhesség előtt is volt.

Nekem a Pandolt mondta az orvosom, hogy szedjem, és hogy ne várjam meg, amíg nagyon fáj, hanem már amikor érzem, hogy kezdődik, azonnal vegyem be. Mondta még, hogy megpróbálhatok ilyenkor meginni egy pohár kólát, és tényleg sokszor segített.

Nekem a 20-22. hét körül múlt el, azóta nagyon ritkán fáj a fejem.


Kitartás!


30 hkm

2013. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket. remélem el fog múlni mert élvezni is akarom a terhességet:)
2013. nov. 28. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod milyen? Ha túl alacsony, vagy túl magas, mindegyik okozhat fejfájást. Túl alacsonyra mondjuk megoldás egy-egy kávé, vagy kóla.
2013. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!