Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok nekem valami olyan...

Írnátok nekem valami olyan hajfestéket/színezőt, ami nem káros a babára? Hol lehet ilyet kapni, rendelni?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok és még nem festettem a hajam, mióta babát várok, de két hét múlva szeretném. Tudom, azt mondják nem káros a babára, de én inkább vennék egy picit drágább festéket, ami tuti nem káros a babára.
2013. dec. 3. 17:25
 1/3 anonim válasza:

L'Oreal Casting Creme Gloss, én ezt használtam, ammónia mentes, de azért így is jól szellőző helyen csináld. Nekem nagyon bevált és nem is drágább, mint az ammóniás L'Oreal, amit előtte használtam. Annyira megszerettem ezt a színt (szőke vagyok), hogy terhesség után is ezt fogom használni.


37 hetes kismama

2013. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt kihagytam, hogy Müllerben, DM-ben, Rossmann-ban, minden ilyen drogériában lehet kapni!
2013. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én színezőt használtam terhesség alatt, 2 alkalommal, mert olyan esemény volt, ami megkívánta. Nekem is azt mondta egyébként a dokim, hogy 12. hét után alkalmanként lehet, de azért a festéket elhagytam, a fodrászom is inkább ezt javasolta.

Egyébként ami abszolút biztonságos, azok a henna festékek, pl:

[link]

2013. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!