Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+3 hetes terhes vagyok....

10+3 hetes terhes vagyok. Hirtelen elmúlt minden tünetem. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom! 2 napja elmúltak a tüneteim. Se hányinger, se hányás. Remélem nincsen baj! Volt már valaki így, hogy ilyen korán tünetmentes lett? Első baba és nagyon félek! Holnap megyek védőnőhöz! Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 4. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. A tünetek jönnek-mennek, ne aggódj lesznek még.
2013. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lienah ***** válasza:

Irigyellek nagyon, nekem még mindig nem múlnak a "tünetek", sőt egyre újabbak jönnek elő...

17+6hkm

2013. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nincsen korán! :) A hormonok a 8-9. hét között vannak a csúcson, tehát általános tapasztalat, hogy a 9-10. hét között az addig akár erős panaszok is lecsengenek, vagy megszűnnek. Ez abszolút nem kórjelző, de úgyis az fog megnyugtatni, ha újra hallod a pici szívhangját. :)
2013. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabszem ***** válasza:
nekem is ekkor múlt el kb. és utána terhesség végéig nem is volt semmi negatív tünetem. Örülj neki, ne aggódj!
2013. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúltak ilyen tájt 3-4 napra...meg is ijedtem. De visszajöttek, most 13 hetes vagyok már nem egész nap van hányingerem de van :( ....hasfájással vagyok most így
2013. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hajjajjj, múlt héten nekem is volt pár tünetmentes napom. Első nap örültem, mert végre tudtam enni. Második nap elkezdtem parázni, kicsit megnyomtam a mellem és megnyugodtam, h fáj. Harmadik nap délutántól újfent vagy alszom vagy hányok.

Még jó, h részmunkaidőben dolgozom...

Élvezd ki a tünetmentességet, amíg tart.


11+5nap

2013. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm nektek! Kicsit megnyugodtam! Annyi rosszat hallani mostanában.... de most már nyugodtabb vagyok :)
2013. dec. 4. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagyok egyedül, harmadik gyerek, és most nem vagyok olyan rosszul mint az első kettőnék, ott se volt állandó hányás, de azért voltak rosszullétek. Múlt hét kedden voltam UH-n, minden okés volt, azóta semmi hányinger, öklendezés, csak a derékfájás. Meg ha megnyomom a mellem az egyikből jön előtej. Én is ráparáztam erre rendesen. Semmi se jó, ha rosszul van az ember lánya az a baj, ha nincs akkor meg az... :))))))
2013. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!