Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj van? Nagyon félek.

Nagy baj van? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Kb. 5 hetes terhes lehetek, nem voltam még dokinál, ki akartam várni a 6. hetet, hogy legyen szívhang. (2 + teszt, mellem nő, mint a bolond gomba, hányinger, 1-2 szer hányás, fáradékonyság. 1 hete késik.

Ma hirtelen elkezdett nyilallni a hasam alja jobb oldalon, és nagyon kemény lett érzésre is és tapintás alapján is. Nem vérzem, de nagyon izgulok.

Ez normális, vagy baj van?



2013. dec. 5. 10:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ne nyomkodd a hasad, És szerintem menyj el orvoshoz, főleg mert jönnek az ünnepek és lásson orvos addig. Még ha nincs is szívhang, legalább annyit látnak hogy jó helyen van e..

Meg lehet magne B6ot kell szedned.

Hogy megnyugodj jobb ha elmész..mert igy csak idegeskedni fogsz. LEhet semmi baj nincs..Sőt valószínű de ha mégis...inkább lásson orvos.

2013. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

én is kb 5-6 hetes lehettem, amikor éjszaka úgy elkezdett nyilallni, szúrni a hasam, hogy a férjem kórházba akart vinni. azt hittem megpusztulok. na akkor én is féltem hogy nagy baj van, másnap mentünk nőgyógyászhoz, azt mondta nyúlnak a szalagok, változik odabent minden, ez természetes. szívhang sajnos akkor még nem volt, de 2 héttel később már igen.

de ez csak az én példám, jobb ha te is elmész orvoshoz, sose lehet tudni, mi van. és ha nincs gond, legalább megnyugszol.

2013. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Mindenképp elmegyek most orvoshoz, csak várom, hogy a párom hazaérjen értem és indulhassunk. Elmúlt a fájdalom magától, kb 1 percig tartott, de nagyon megijesztett. Orvos után már okosabb leszek.

Köszönöm a válaszodat.

2013. dec. 5. 10:18
 4/24 A kérdező kommentje:

Illetve mindkettőtök válaszát. Zöld kezeztem is.

Remélem nem lesz baj.

2013. dec. 5. 10:20
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, magnézium segített. De nem muszáj a magneB6ot enni, relative az az egyik legdrágább és gyorsan fogy, mert kevés benne a Mg. A bérest javaslom.
2013. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az elején!!!Én azt mondom semmi baj, ameddig nem vérzel.3 éves a lánykám:-)) sok sikert!!
2013. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál. Nézett gyulladás miatt kenetet és csinált rákszűrést. Azt mondta, hogy amelyik petefészekből származik a petesejt amelyik megtermékenyült az fáj valószínűleg. Írt fel magnéziumot és szedjem tovább a Gravidát. Ami viszont érthetetlen számomra, hogy nem látott még petezsákot. Azt mondta, ha nagyon fáj a hasam, oldalam akkor azonnal menjek. Mondott valamit, hogy kellene genetikai UH. Nem igazán értem, hogy lehet, hogy még nem lát petezsákot. Azért mondhatta, ha nagyon fáj menjek azonnal, mert lehet, hogy méhen kívüli? 1hét múlva kell visszamennem, aztán 2 hét múlva is.

Remélem ez normális. Nálatok mikortól látszott petezsák?

2013. dec. 5. 13:00
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem 5hét 5naposan volt 10mm-es petezsák. Nekem mikor egy hete késett akkor még nem is volt látható petezsák, lehet, h nálad is késői pé volt.
2013. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Csak azért irtam a magne b6ot mert nem tudom ilyenkor melyiket kell szedni nekem nem kellett hiaba fajt néha a hasam az orvos aztmondta nem kell..szoval azt se tudom milyen arban van és melyik a jo.

Nekem 5hét 3naposan volt 3mm petezsak 7hét 1napon szivhang 9mm embrio

szoval ne aggodj.az én orvosom profi uh-s ő csinalja a genetikaikat is szoval nem minden orvos jo ultrahangos. meg van aki nem keresgél ha nem latja egyből minden kétséget kizaroan hogy ott van e. Majd legközelebb ugy vannak vele.

2013. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez nagyon megnyugtató. Jövő hétig biztosan lesz már és fogják látni.
2013. dec. 5. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!