Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik akkor, ha elfelejt...

Mi történik akkor, ha elfelejtettem elmenni a 36 hetes kenetvételre?

Figyelt kérdés
Most vagyok 38 hetes

2013. dec. 9. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nyugodtan pótolhatod! Az eredményre úgyis csak a szüléskor lesz szükség.
2013. dec. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi.

A legtöbb kismamától nem is vesznek kenetet, ezzel inkább csak a fogadott orvosok foglalkoznak sajnos.

Tőlem se vettek, nem is vizsgáltak sosem.

2013. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokidat, hogy mi legyen, valószínűleg ad másik időpontot
2013. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért szokták kérni, mert ha van benne streptococcus B akkor szüléskor adnak antibiotikumot, hogy nehogy elkapja a baba, sok rémsztorit olvastam róla, hogy agyhártyagyulladást okozhat a babáknál meg ilyesmi, de a doki szerint nem olyan vészes. Csak azért érdemes elmenni, mert ha nincs róla leleted, lehet, hogy fölöslegesen kapsz antibiotikumot a szüléskor, vagy ha kéne és nem kapsz az sem jó. Kérj új időpontot és menj el, egyáltalán nem baj, ha később mész, csak szülés előtt legyen eredmény.
2013. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!