Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megjött terhes lehetek?

Ha megjött terhes lehetek?

Figyelt kérdés
aszthiszem 3hetes terhes vagyok de nem vagyok bisztos benne mert megjött aszt mondják hogy terhesség alatt is megjöhet de olyan barnás nekem az első 2napban normális és azután enyhén van meg és olyan pirossas barnás
2013. dec. 10. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

BISZTOSAT csak egy teszt tudna mondani

Bár szerintem tuti nem vagy terhes

2013. dec. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Három hetes terhesség nincsen. A menzesz kimaradásakor már négy hetes terhességről beszélünk. Ha megjött a menzeszed, akkor kevés az esély a terhességre, de szinte nem kerül semmibe egy teszt, szóval ha van gyanúd arra, hogy esetleg terhes vagy, vegyél egyet és végezd el. Sajnos ennél jobb tanácsot itt senki nem tud adni.Minden jót!
2013. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
BiSZtos hogy nem vagy terhes. Nem ártana többet lapozgatni a biológua és nyelvtan könyveket...
2013. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ó, anyám...azt hiszed 3 hetes terhes vagy?

Elmondom neked, mit jelent a "3hetes" terhesség: a pasid néhány napja szállt ki belőled, egy alapos spermaöntözés után. Ha te ennyiből megállapítottad, hogy terhes vagy, le a kalappal.

Még a nőgyógyász sem diagnosztizál 3 hetes terhességet...

2013. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a komenteket;))
2013. dec. 10. 10:08
 6/13 A kérdező kommentje:
és amugy meg onnét veszem hogy 3hetes vagyok hogy akkor voltam a barátommal és bennem ment el
2013. dec. 10. 12:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak a terhességet az utolsó vérzés első napjától számolják
2013. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ASZT mondom, hogy BISZTOS nem vagy terhes, mert PIROSSAS
2013. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Így van! A terhességet az utolsó menzesz első napjától nézik és nem az aktus óta eltelt idő alapján mérik. Mindenképpen vegyél tesztet szerintem és kiderül.
2013. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
JeSSZus, de jót röhögtem!!!!!
2013. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!